Gå til innhold

PC'n er KLIKK!


3k

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei ;D Kjøpte meg nye komponenter for et par uker sia.

 

ASUS Deluxe ( DEMOKORT FRA KOMPLETT)

AMD XP 2500

512 DDR RAM (3200)

Cooler master aero 7+ ( cpukjøler t 3200+)

 

Pc'n Henger seg å restarter seg, OFTE! Jeg er drittlei! Har flere ganger vært 1 sekund fra å Herpe hele jævla PC'n! NÅ er jeg så desperat etter cs at jeg tar d over til min goe 350! ARGH.

Fetteren min skal se på den (han jobber på komplett)

Men hvis dere kan hjelpe meg ( litt kanskje ) så hadde det også vært fint.

 

Please Help me Hilsen Desperat Gutt fra Tønsberg! ;D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sjekk at kjøleren sitter som den skal. (Ta den av, fjern kjølepasta, legg på nytt _tynt_ lag, fest på kjøler igjen).

 

Kan godt være CPU som blir for varm.

Skrevet

Hehe ja vi har lurt på om d kan være RAMMEN ;D men, den får a nok strøm har en 400 w strømforsyning, den er original ikke klokkan tror alt sitter som d skal. Skal prøve å låne en ram-brikke av en kompiz- se hva som skjer da. Har også lurt på om d akn være noe galt me hovedkortet. Takk for hjelpa. Dette går bare lenger å lenger mot rammen ! ;D Får forte meg å låne en brikke ;D

Skrevet

Kan jo bruke mem86 v3 også?

 

Har ikke URLen i hue, men et google eller forum søk gir deg nok snart den :)

 

På www.simmtester.com finnes en annen, men den tror jeg er dårligere (Den har godkjent ram som mem86 fant feil på, og maskinen ble stabil etter RAM bytte)

Skrevet

Har ikke noe greie på d du skrev der, men. Er det et program du kjører som kanskje finner feil på ram? Forklar deg kanskje litt nærmere ;D

 

Hvis du føler for d ! ;D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...