Gå til innhold

Steam er på polsk(?), men språket skal være norsk, hva er galt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, noen som har en ide av hva som kan være problemet? Steam bruker nå en merkelig blanding av norsk og det jeg tror er polsk(?). Problemet skjedde etter at jeg måtte ta en tvungen avslutning tidligere i dag (PC-en hang seg når jeg skulle skru den av riktig..).

 

Da jeg startet opp igjen fikk jeg meldinger fra en på Steam, men på grunn av at PC-en mente den var så travelt opptatt med noe tok det tid før den responderte og jeg trykket ganske mye på Steam-vinduet for å få det til å åpne seg. Jeg vet ikke om noe av dette er skyld i det, men viser dere i hvert fall et bilde av hvordan det er nå.

 

Jeg prøvde å bytte til svensk (som virket helt normalt) for deretter bytte tilbake til norsk, men det virket heller ikke... Fortsatt mye av det språket jeg ikke forstår, men som jeg tror er polsk.

 

Må jeg eventuelt reinstallere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Ok...valgte engelsk. Det funker. Men når man velger norsk får man en rar blanding med polsk i tillegg.

 

-Til de som ikke finner engelsk så heter det angielski eller no sånt :p

Endret av LinoraN
Skrevet

Samme skjedde med meg, måtte bytte til Engelsk. Men det går fint;D Bytte bare til Norsk pga. jeg ville få med meg de ubercheezye oversettelsene i l4d.

Skrevet

Hehe, aner jeg en aldri så liten brøler her?

 

Har akkurat samme problem selv, eneste jeg kan velge som fungerer er engelsk.

Skrevet

hehe fikk samme problem i dag ^^. Har den på engelsk nå, men når jeg setter den tilbake på norsk er det fortsatt blanding av polsk og norsk.

Skrevet (endret)

Har samme problemet selv, men kan ikke skryte på meg å ha brukt steam veldig mye.

hvordan skifter jeg språk, det er litt vanskelig å finne ut av når alt er helt gresk(polsk?) for meg!

 

Etter en del prøving (og feiling) fant jeg endelig ut av det!

tabbe av steam dette.

Endret av hha070
Skrevet

Hehe hadde samme problemet selv faktisk oppdaga det nå når jeg skulle til å spille!

Ganske så stor blemme av steam det der. Håper på en liten godtgjørelse for den feilen:-) hehe!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...