Luke Lovegroove Skrevet 2. juli 2003 Skrevet 2. juli 2003 Hvorfor er det bare jeg som spiser sopp? Jeg håper strikkene er festet skikkelig til føttene mine! Neimen, se! Det ligger en tier midt i veibanen! Alle de andre bilene kjører jo i galt kjørefelt! Kjære, hva skal du med den øksa? Hvorfor må alltid jeg hoppe først over slike kløfter? Porten inn til løveburet er jo åpen! Er du virkelig så sterk? Bevis det! Penga eller livet, sier du? La meg tenke.. Jeg mener det denne gangen, torpedo! Jeg har ingen penger! Hvorfor er det koblet ledninger til denne stolen? Hva skal man egentlig med sikkerhetsseler? Den dørvakten ser da ikke så skummel ut! Ehh.. Er det normalt at et fly har bare én vinge? Strømgjerdet står sikkert ikke på.. Jeg lurer på om disse Best Før-datoene egentlig har noe for seg? Denne berg-og-dalbanen kjører da usedvanlig fort! Hva er den rødglødende grøten som kommer mot meg nedover fjellet? En så stor fisk med så skarpe tenner har jeg aldri sett før i levende tilstand! Hvis han på TV-en klarte det stuntet der, så må da jeg også klare det! Denne gangen skal jeg prøve å balansere uten det puslete sikkerhetsnettet! Jeg skal nok klare å skifte sikring selv! Ånei, ikke enda en av disse falske alarmene som advarer mot dårlig drikkevann! Kom igjen, bare en uskyldig liten flørt.. Hva? Er den muskelbunten der mannen din? Jeg vil at hele min milliardformue skal testamenteres til... Pøh! Jeg vedder på at ingenting skjer hvis jeg stikker fingrene mine inn i stikk-kontakten! Jeg kan å bruke et våpen! For siste gang, den er ikke ladd.
[-GoMp-] Skrevet 2. juli 2003 Skrevet 2. juli 2003 Jeg bryr meg ikke om hva mamma sier - tunga mi kommer ikke til å sette seg fast på gjerdet! Hvilket stuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup?... Bedre med to på ti enn en på tjue! Life is like a box of chocolate - you never know what you're gonna get. Snur døgnet på hodet? JEG? Gi deg nå mamma... "...Og husk at du har vikeplikt for de som kommer fra HØYRE!" *BANG!* Rolig, det ordner seg... Det går nok bra skal du se... Ugg ugg! Pølse med lugg!
Corn Skrevet 2. juli 2003 Skrevet 2. juli 2003 Mannen som snakket med kona si på det flyet som styrtet i bakken 11. september: "Yeah right?! planes have crashed in to the WTC.. there's probably terrorists on this plane too right?" (sagt med en meget ironisk tone) (Beste jeg kunne finne på kl1..)
Petrvs Romanvs Skrevet 7. juli 2003 Skrevet 7. juli 2003 Fra virkeligheten.. Sykepleier: Du ser bedre ut i dag. Ibsen: Tvert imot!
Thanatos Skrevet 11. juli 2003 Skrevet 11. juli 2003 "Pøh. Vaksiner er for pyser!" Mener du jeg er ei pyse? :wink:
osse-mon waits for alice Skrevet 12. juli 2003 Skrevet 12. juli 2003 Min favoritt: Slenger du hit den kjøttøksa, eller?
Olethros Skrevet 22. juli 2003 Skrevet 22. juli 2003 Disse er muligens litt gamle, men jeg kom ikke på andre i farten: Zoologen: Slapp av, de angriper aldri mennesker. Virologen: Jeg er helt sikker på at denne varianten ikke smitter gjennom luften. Geologen: Vi har regnet ut at utbruddet ikke kommer på flere timer ennå.
_Johan_ Skrevet 4. august 2003 Skrevet 4. august 2003 Du glømte den viktigeste av de viktigeste... -------------------------- Jeg syns nynorsk er artig jeg! --------------------------
levlex Skrevet 17. august 2003 Skrevet 17. august 2003 Alle de andre bilene kjører jo i galt kjørefelt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå