Gå til innhold

Konkurranse: Hvem er den siste finalisten?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

OOOhhh!! Me like! :dribble:

Drit tøff tegne stil (Spessielt den som er farget)og likte veldig godt silent hill feelingen jeg fikk når jeg leste story delen. Tøff! :thumbup:

Skrevet

oh sjekket det ut nå. Kult! :D mange bra tegninger der. Nice anatomi på bilder som "satyr" og slikt og. :yes:

 

oh det blir spennende å se hva som skjer nå i neste uke!

Skrevet

Begynnelsen høres veldig ut som Planescape Torment. Kan gjette på at plottwisten ville være at du selv skrev den notebooken det er snakk om.

Skrevet

Wow... Er det det i planescape torment? Jeg bare startet på det spillet men kom aldri så langt.

 

haha, er så typisk at de mest orginale ideene man "føler" at ingen andre kan ha tatt før deg viser seg å være tatt før.

 

Tror jeg må ta meg tid til å runde det nå. :)

Skrevet

God ide, men kanskje litt lite ambisiøst?

Er vel kanskje ikke en dårlig ting det, men føler at de andre konspetene stort sett har siktet litt høyere.

 

Nå skal det på den andre siden sies at dette konseptet er det som nok har størst sjanse til å bli gitt ut.

Skrevet (endret)

Jeg kom ut av selve den plassen man starter og begynte å pjatte med og\eller slå ned folk i gatene.

 

Hehe ja det er en del du kan gjøre på det stadiet, så kan bli litt mye på en gang :D Det kommer nok ikke som en bombe, men digget at man kunne få en liten pet som heter Limlim der!

limlim.jpg Helt ubrukelig (nesten).. men søt.. på en måte, hehe.

Endret av Aeris
Skrevet (endret)

Det "angrepet" som er øverst der er akkurat som Impact Dials eller Reject Dials fra mangaen "One Piece"

 

http://onepiece.wikia.com/wiki/Dials

 

 

Så vet dere det.:ph34r:

 

Om du vil se det fra mangaen så er det filmer på youtube.

 

 

Edit: Det er vist nok en liten animasjon på internettsiden som demonstrerer det.

Endret av MatseMats
Skrevet

Synes disse tegningene er de beste så langt (sorry Lars)

Veldig steampunk Bioshock meets Project Offset på en sær måte. Håper du har tenkt i andre baner enn bare FPS.

Må da gå an å gjøre noe annet med spillmediet i 2010 enn å kjøre seg opp i den gjørma igjen.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...