tijei2 Skrevet 28. januar 2010 Skrevet 28. januar 2010 Er det noe som indikerer at i7 975 vil få en "arvtager" i den nærmeste fremtid? Noen som har fått med seg meldinger som indikerer at toppmodellen vil få en erstatter snart? Har lenge planlagt å anskaffe et nytt high-end system, men hadde følt meg en smule snurt hvis en arvtager kom rett etter at systemet med 975 er satt opp. Denne prosessoren har jo vært på markedet i lang tid nå så en erstatter er kanskje rundt svingen eller?
007CD Skrevet 28. januar 2010 Skrevet 28. januar 2010 Joda, kommer i Mars. Men singeltråd ytelsesmessig blir det ingen forandring. 975 får en 6'er som arvtager ved navnet Core i9.
tijei2 Skrevet 28. januar 2010 Forfatter Skrevet 28. januar 2010 Joda, kommer i Mars.Men singeltråd ytelsesmessig blir det ingen forandring. 975 får en 6'er som arvtager ved navnet Core i9. Snakker vi 6 kjærner/12 tråder? Dette er jo fantastisk! Hardware er en flaskehals i min profesjonelle hverdag så dette er herlige nyheter! -Takker for respons.
007CD Skrevet 28. januar 2010 Skrevet 28. januar 2010 Sjekk Core i9 tråden for enda mer detaljer, men det er det vi snakker ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå