EinarEriksen Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Det har dukket opp en hel haug med bilder av Sony Ericssons nye Android-mobil. Les mer
Jimmith Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Ser ut som en veldig spennende telefon. Så vidt jeg kan klare å lese rundt på nettet så ser det ikke ut som den kommer til å ha multitouch, er det noen som vet noe om dette er riktig?
Zappy Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Ser ut som en veldig spennende telefon. Så vidt jeg kan klare å lese rundt på nettet så ser det ikke ut som den kommer til å ha multitouch, er det noen som vet noe om dette er riktig? Tviler ytterst sterkt på at det finnes noe info om dette enda. Sist jeg sjekket hadde de ikke engang blitt enig om oppløsningen på skjermen. 800x400 stemmer ikke med dimensjonene på skjermen.
learntofly Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Dette er første gang på lenge at jeg fikk lyst på SE mobil. Blir spennende å se hva de endelige spesifikasjonene blir!
Ravusy Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 800x400 stemmer ikke med dimensjonene på skjermen. Det skal være 800x480, Amobil har bare slukt trykkleifene til kilden uten å gjøre research på andre kilder.
Meh. Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Den minner meg om en mellomting mellom COWON S9 og Sonys PMPer
genser Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Lagde en størrelsessammenligning med HTC Touch HD, forutsatt 4" skjerm. Liker designet, og har troa på at SE gjør jobben bedre denne gang enn med panelene til WM, men dette blir nok litt i største laget for meg.
Qwertyytrewqx Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Er ikke dette det skinnet SE laget for Android som tidligere ble slaktet her på forumet? Folk (inkludert meg) mente det så ut som masse flashy effekter og overganger, men med veldig begrenset brukervennlighet...
bluelink Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Man kan alltids fjerne SE sitt eget UI hvis man ikke liker det og sette det tilbake til Android default, så det burde vel ikke være noe problem.
Babality Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Etter at jeg testet X1 så var jeg sikker på at det ville bli min siste Xperia / SE mobil, men hvordan kan man takke nei til denne? :/
EldarH Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Hadde den bare hatt fult HW tastatur kunne dette blitt min neste telefon. Den ser jo helt rå ut
Raydemort Skrevet 24. september 2009 Skrevet 24. september 2009 Synes det er litt dårlig at dere bare kopierer en annen artikkel som dette, uten en gang å påpeke at de fleste av de bildene (renderne) bare er gamle 3D-modeller, og ikke nye bilder i det hele tatt. Spesielt ettersom de bildene er postet i forumtråden dere linket til for snart 2 måneder siden. Link til bildene er postet 14 august på side 2, og er i følge linken postet 8 august.
Zappy Skrevet 24. september 2009 Skrevet 24. september 2009 Er ikke dette det skinnet SE laget for Android som tidligere ble slaktet her på forumet? Folk (inkludert meg) mente det så ut som masse flashy effekter og overganger, men med veldig begrenset brukervennlighet... Word. Man kan alltids fjerne SE sitt eget UI hvis man ikke liker det og sette det tilbake til Android default, så det burde vel ikke være noe problem. Word. Etter at jeg testet X1 så var jeg sikker på at det ville bli min siste Xperia / SE mobil, men hvordan kan man takke nei til denne? :/ Word.
Blue Gene Skrevet 24. september 2009 Skrevet 24. september 2009 (endret) Endelig den perfekte mobil? Det som jeg tenkte når jeg så dette. Har hatt to SE mobiler tidligere og har vært temmelig fornøyd med dem, spesielte likte jeg byggekvaliteten. Så det skal bli veldig spennende å se hva de får til med Android. Edit: Nå skal det sies at vi egentlig ikke helt vet om disse bildene er ekte da. Endret 24. september 2009 av LioKaiser
AmiloD Skrevet 25. september 2009 Skrevet 25. september 2009 Xenon blits er SÅ MYE BEDRE enn LED at det ikke er noe å sammenligne en gang. Perfekte bilder i full mørke. Et minimumskrav for å kunne la digital kamera ligge igjen hjemme. Håper den får Xenon blitz til slutt.. kanskje egen modell X3X? Ellers ser denne helt deilig ut.
Incoming opinion Skrevet 26. september 2009 Skrevet 26. september 2009 Så helt nydelig ut denne. Skal snart ha nu tlf, og har lenge vurdert Iphone. Men den har noen helt teite mangler, og jeg vil gjerne ha litt mer profftelefon enn Iphone. Men det er et par småting med X3: Savner virkelig Xenon-blitz. Håper virkelig det kommer på plass i den endelige telefonen. Men kjenner jeg SE rett blir det ingen blitz. Det sparer de til kameratelefonene sine. Men jeg skjønner ikke hvorfor de ikke kan putte inn en blitz i en mobil med 8 mpx. Det er jo kameraet som tar mye plass, ikke blitzen. Håper også det er en god musikkspiller. En av hovedgrunnene til at jeg vurderer Iphone er god musikkspiller. Nå har jo SE endelig kommet med mini-jack.
hobgoblin Skrevet 26. september 2009 Skrevet 26. september 2009 det dem kunne gjort var å produsere en xenon-blits for universalkontakta... dem hadde vel noe sånt, men det fungerte bare for ett begrenset antall modeller...
Anbefalte innlegg