Gå til innhold

eg har fått solgt ps3'en min..


toazty

Anbefalte innlegg

Skrevet

endelig fått en kjøper til ps3'en og han vil gi masse penge for den.. deilig.. :D

 

fra kjøper :

 

Thanks for the mail i need the ps3, and i will like you to send it to

my brother in Nigeria and i will like you to know that i will pay any

amount for the shipping am work loaded i would have loved to come to

you.. so i will like to proceed with the payment

 

 

 

Mail me back i hope i can trust you?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis fyren sender pengene på kontoen før du sender noe, så ser jeg ikke problemet. Evt så kan du lure fyren og sende en tom boks med en "hahah, fufufu"-lapp oppi. Du må selvfølgelig betale frakten. Men dæven så morsomt! :)

Skrevet

jeg sendte et ødelagt kabinett ned en gang, kosta meg 260kr, men de pengene fikk jeg for han betalte porto på forskudd, men er rimelig sikker på at han fyren nede i nirgeria ble forbanna da han åpna et tomt kabinett som egentlig skulle være en fullblods pc til 17000kr :p

 

men er ikke lurt å gjøre slike ting, fikk trussel mail og SMS fra norsk registrerte nummer etter denne saken

Skrevet

Pytt! Det må da være verd det øyeblikket når fyren ser hva han får! :D

 

Anyway, hvis det er norsk registert nummer, er det ikke store saken å anmelde :)

Skrevet

anmeldte dem , var ganske drastiske ting de kom med på sms, men det tok 3 dager så hørte jeg ikke noe mer.

 

noen som vil sende noe ned til dem?

 

This is it NAME:OKECHUKWU NWABUOKU

NO:64 ABORISHADE ROAD LAWANSON SURULERE LAGOS NIGERIA 23401

Skrevet
jeg ser ikke problemet? Si at de betaler på forrhånd, og drit i å send pengene som ble for mye tilbake?

 

De betaler kun for sendingen, også skal lixom resten komme når de har mottatt pakken.

Skrevet

Hvis du gir konto nummer, så kan de sende penger. Ellers må de sende penger i posten, men tipper et eller anna ledd FØR norge vil gjøre at de pengen forsvinner..

Skrevet

er det nå jeg skal sende en eske ned, med et prev med hvitt pulver i og i brevet skriver jeg !!antrax!! mother fuC*er , have a nice day, God Bless

 

hoho.. hadde vært morsomt..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...