Gå til innhold

Finnes det program til å finne hva Strømfors. jeg har?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, altså, tenkte jeg skulle finne ut hva strømforsyning min Dell dimension / xps 9150 har, men så lurte jeg på om det finnes noe program til å funne dette ut med? for står ikke i pc`en papirer og står ikke noe bak på strøm boksen eller noe. så må jeg åpne den opp å se, eller kan jeg finne det ut på en enklere måte?

 

Takk for svar.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Joda, smal sak er det jo egentlig, har da hatt den oppe noen ganger, men slik den står, så er det litt stress kan en si, men jeg for bare gjøre det da:)

Takk for svar:)

Skrevet

Jo, det hadde kanskje vært ideelt, hehe. Men som Hårek påpeker, så har egentlig ingen strømforsyninger noe slags elektronikk som kan formidle konkret info om seg selv, det eneste hovedkortsensorer kan lese av (som oftest med tilnærmet, eller noen ganger helt feil nøyaktighet) er spenningene fra PSU.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...