Marius88 Skrevet 1. november 2008 Skrevet 1. november 2008 Ser at Blizzard nå har gjort om på kriteriene for å lage en Death Knight. Tidligere het det at man kunne lage en DK på hvilken som helst server så lenge man hadde en character lvl 55+ på kontoen. Nå må man altså ha en lvl 55+ på serveren man ønsker å lage en DK på. Min case er som følger: Jeg har to Alliance lvl 55+ på en PVP server. Jeg ønsker å starte en Horde DK på en annen PVP server som noen kompiser spiller på. Vil det være mulig å 1. Transfere den ene lvl 55+ characteren jeg har fra før til en Normal server 2. Lage en Horde DK på denne Normal serveren 3. Transfere DKn til mine venners PVP server Hvis det er mulig vil det jo koste noen kroner, men heller det enn å levle opp en random character til lvl 55 som jeg ikke skal bruke.
kjetilkl Skrevet 1. november 2008 Skrevet 1. november 2008 Ser ingen grunn til at det ikke skal være mulig, du kan jo transferre hvor du vil nå ...
John Keats Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 kan godt hende de legger til en restriction på at du ikke kan transferre til en realm uten en level 55
Matsemann Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Q. Can I create a death knight on the opposite faction?A. You will be able to create a death knight on the opposite faction provided that it is on a PvE realm. The standard restrictions for character creation apply for PvP realms. Så det bør gå.
kakesjef Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 (endret) Nå hadde han charren sin på en PvP server, så nei det vil ikke gå...? Endret 2. november 2008 av kakesjef
Gaardon Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 han skulle jo flytte den til pve server så da kan det gå.
Gnimmels Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Har egentlig venta litt på det. Vært litt rart om man, på en ny server, kunne starte en lvl 55 DK. Ville jo ikke vært noen klasser som rakk å ta igjen DKene, så de måtte denga seg gjennom instancer uten healere:P
Matsemann Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Han skal da ikke ta den over på en ny server. Bare transfere til en PvE-server, lage Death Knight på motsatt faction, og så transfere denne over til PvP.
kakesjef Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Når ble det mulig å transfere fra pvp til pve server?
Ayb Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Så du skal transfere to ganger? Da må du vel vente flere måneder for at "cooldownen" skal gå ned på transfer.
Marius88 Skrevet 2. november 2008 Forfatter Skrevet 2. november 2008 Tror jeg satser på at dette vil funke. Blizzard har sikkert tenkt på det samme og ser sitt snitt til å tjene litt penger.
Robopope Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Det skal ifølge Blizzard sine regler være mulig
Lightningwolf Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Når ble det mulig å transfere fra pvp til pve server?Det har da alltid vært mulig PvE til PvP server derimot kom nylig.
kakesjef Skrevet 2. november 2008 Skrevet 2. november 2008 Haha, ja da er det jeg som ikke har fulgt med i timen :!: Men PVP til RPpve er vel fortsatt ikke mulig?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå