Gå til innhold

[Løst]Pus har forsvunnet :(


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, nå begynner jeg å bli fryktelig fortvilet; pusen min forsvant i går rundt klokken 14.00 og jeg har ikke sett sporet av henne siden. Hun er en 3 år gammel hunnkatt som er sterilisert. Hun har aldri vært borte så lenge før og jeg begynner å mistenke at noe har skjedd med henne. Hun er øremerket og har et halsbånd med navn og bjelle på. Spørsmålet mitt er om det er normalt for hunnkatter å være borte så lenge? Spesielt når de er sterilisert? Beklager hvis dette ikke er stedet for å poste, men jeg vil så gjerne få litt hjelp her.... :cry:

Endret av Lillehagen.no
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville ikke bekymret meg riktig enda. Katter kan være borte i dagesvis. En ting du kan gjøre, bare sånn for sikkerhets skyld, er å sjekke garasjen og liknende steder hun kan ha blitt stengt inne.

Skrevet

Gjett hva! Pus kom nettop til rette! Naboen vår ringte på døra rett etter at jeg la inn innlegget og der kom hun løpende mens hun mjaua. Å så glad jeg er nå :D setter pris på at du svarte så fort og ja, han fant henne i garasjen sin!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...