Gå til innhold

dølledøck

Medlemmer
  • Innlegg

    228
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

1 855 profilvisninger

dølledøck sine prestasjoner

79

Nettsamfunnsomdømme

  1. PS5Pro uten disk er på 9890kr hos Power nå, så du kan jo legge på 3000-5000kr på den summen for PS6. Man må bare følge med på black friday, hvis man skal ha Playstation til noen lunde normal pris nå fortiden.
  2. Fy faen! prisene på PS5 går opp igjenn. https://blog.playstation.com/2026/03/27/new-price-changes-for-ps5-ps5-pro-and-playstation-portal-remote-player/
  3. Når man kjøper en PS5 konsoll til nesten ti lapper så bør det pakkes godt. At Komplett ikke forstår det eller er cheap på embalasjen er jo faen meg useriøst av Komplett. Papp eska til PS5 er tynn papp, så det skal ikke mye til for å penetrere den, og det er ikke my beskyttelse i den esken for PS5'en. Så har man jo også tyver innad i posten, når ting koster ti lapper så kan fristelsen bli for stor. Har boykotta helt Komplett når det er kostbare produkter av en viss størrelse.
  4. Det er blakk fredag den 28, hva blir prisen i år tro??.. Noen her som skal kjøpe seg ekstra PS5 før ram prisene går til himmels? https://www.elkjop.no/gaming/spillkonsoller-og-tilbehor/playstation/playstation-spillkonsoll
  5. Ja Finn.no har masse åker priser, men man finner jo morsomheter som det her "Gratis Spill og konsoller Ønskes kjøpt" HAHAHA!.. her har mann en som har lagt ut fella for dummies, og skal gjøre det stort på salg etter han har fått tinga gratis.
  6. JA!
  7. Den infografikken der tror jeg var dagens mest incel jeg har lest. Men klokka er jo bare 9 enda.. ikke noe incel dette, har man spilt original spillet så forventer man seg at de som remaker spillet respekterer de original spill makerene, og setter seg inn i den japanske kulturen. det man har her er en respektløs amerikansk revisjon som ikke hører hjemme noen plass. anbefaler deg å se youtube videon.
  8. Fortell gjerne hvorfor dette liksom skulle være et problem... se youtube videon for mere detaljert info om forandringene.
  9. når man har sett hva bluepoint har tatt seg friheter til med demon souls remaken. så er det ikke mye å glede seg over. de har rassert spillet og har ingen forståelse eller respekt for de japanske spill utvilkerene som laget demon souls. det er en skam.
  10. demons souls remake har fått noen forandringer så det er best å sette seg inn i disse før kjøp.
  11. folk som har holdninger som 'orker ikkje' er problemet. det er derfor vi har spill til 900kr på psn. hvis interessen ikke er der og man 'orker ikkje' så kan man bare slutte med spill hobbyen og finne seg en annen hobby hvor man orker å engasjere seg. vi er nå inne i en tid der vi holder på å miste eierskap og kunde rettigheter. så det går ikke lengre å ikke engasjere seg. kjøp av fysisk media er et must. hvis du ikke finner spill på elkjøp så er det plenty av online sjapper som selger fysiske spill. https://www.doesitplay.org/ https://www.stopkillinggames.com/
  12. Xbox to Go Full Multiplatform with Halo and Forza on PlayStation https://wccftech.com/xbox-to-go-full-multiplatform-with-halo-and-forza-on-playstation-says-corden/
  13. disse folka tenker ikke lengre en nese tippen, blir vel mye grining om høye priser på digital etter vært. menn sånn går det når man er idiot og kjøper digital. jeg kommer aldri til å kjøpe digital konsoll eller digitale spill.
×
×
  • Opprett ny...