Gå til innhold

Datata

Medlemmer
  • Innlegg

    329
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

4 449 profilvisninger

Datata sine prestasjoner

64

Nettsamfunnsomdømme

  1. «Jeg synes det var godt kjempet fra alle som deltok, tror ikke vi kommer lenger, men om Telenor skylder meg penger har de gjort det i over to år. Takk til alle!»
  2. Jeg synes det var godt kjempet fra alle som deltok, tror ikke vi kommer lenger, men om Telenor skylder meg penger har de gjort det i over to år. Takk til alle!
  3. Tror ikke vi kommer noen vei med denne. 🫤
  4. Jo, dette er alt som står! Pluss summen.
  5. Et lite sidesprang: En annen ytterlighet skjedde i min yrkesaktive tid, den gang det nesten bare var fasttelefon, da fikk jeg postsendt en faktura fra Telenor, den var på hele 18 sider!
  6. Ja, det kan absolutt være et alternativ! 🤣🤣🤣
  7. «Forstå fakturaen din Dersom du nylig har bestilt, endret eller avsluttet abonnement kan fakturaen din se annerledes ut enn forventet. Dette skyldes at dato for endring får konsekvenser for perioden du er fakturert for. Mer info på www.telenor.no/faktura Med Mitt Telenor-appen kan du se, betale eller utsette fakturaen din. Last ned appen ved å sende MT til 1999»
  8. Jeg er ikke på noen sk sosiale medier dessverre.
  9. Den kom som en e-faktura.
  10. Ja, men det tar laaaang tid før man får svar, hvis noen gang.
  11. Man får ikke rede på om andre har opplevd det samme ved å kontakte Telenor.
  12. Ja, men det er en stund siden.
  13. Jeg er ikke kunde hos Telenor, likevel har de sendt meg en faktura på kr 0! Hvordan skal jeg forstå dette? Flere som er blitt utsatt for liknende?
×
×
  • Opprett ny...