olus Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 (endret) Hva syns dere om at det norske landslaget fjærner flagget fra drakta å setter inn en randon dragelogo? Endret 20. mai 2008 av olus
phax Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Den var rimelig nice egentlig.. Og flagget er jo der fortsatt.
olus Skrevet 20. mai 2008 Forfatter Skrevet 20. mai 2008 For min del er det helt greit. Eneste er at de burde fjerne NFF logoen i midten å heller få inn et norsk flagg. Er `jo tross alt norge vi spiller for
aninho Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Litt stilig var det jo med det dragesymbolet, men jeg syntes fortsatt at de kunne ha fått plass til et flagg.
Dotten Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Tåpelig, flaggfantasten i meg takler ikke slik utvikling. Ser mer ut som en Englandskopi. Nå spiller ikke lenger folk med flagget på brystet. Men slik de har spilt i det siste så har de kanskje ikke fortjent det heller....
Alex Moran Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Æsj. Finere med flagg. Hva symboliserer den dragen egentlig?
Hotel Papa Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Hva med et symbol som virkelig forteller at vi er fra Norge? Type en viking(hjelm) eller liknende? En drage, wtf?
Torbjørn T. Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 (endret) Drageskip er no noko. NFF sin artikkel om saka: http://www.fotball.no/t1.aspx?p=51831&x=1&a=226830 Redigert: Omformulerte noko. Endret 20. mai 2008 av Torbjørn T.
Hotel Papa Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 (endret) Er det bare jeg som ser flagget? Du tenker på at de har brukt de samme fargene? Edit: er jo en vimpel på siden Endret 20. mai 2008 av EvenruD
V5R1X Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 (endret) Er det selveste Midgardsormen, kanskje..? Edit: For det ligner ikke mye på noen drage... Endret 20. mai 2008 av J-Core
olus Skrevet 20. mai 2008 Forfatter Skrevet 20. mai 2008 Hva med et symbol som virkelig forteller at vi er fra Norge? Type en viking(hjelm) eller liknende? En drage, wtf? enig eller kansje en isbjørn sånn som hockey å håndball gutta har
elZiko Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Skulle ha vært det norske flagg ja. Var også ganske fæl skrift "norge" var skrevet med.
Rexbatov Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Tåpelig, flaggfantasten i meg takler ikke slik utvikling. Ser mer ut som en Englandskopi. Nå spiller ikke lenger folk med flagget på brystet. Men slik de har spilt i det siste så har de kanskje ikke fortjent det heller.... Nå viser det seg at det er samme mann som har designet Three Lions, som står bak det nye norske drage-emblemet, nemlig Peter Horridge. Tror han også tegnet for Liverpool. Det er vel grunnen til at det ligner England sitt. Men uansett, norge har brukt flagget i alle de år, og NFF bør ikke forkaste tradisjoner på denne måten. Dessuten forstår jeg ikke vitsen med å lansere et nytt merke, når NFF allerede har sitt eget merke, som ble brukt på høyre bryst på Adidas-draktene i 95-96. NFF er noen duster hele gjengen. Det skulle vært et flagg istedenfor NFF logoen. Ligner Wales' drakter også. Anyway, jeg skal ikke svi øynene mine pga dårlig landslagsfotball.
kneggknegg Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Å si at du vil spille med flagget på brystet mister meningen sin etter dette.. Merket er fint, dragen er det jo et lite viking-drag over. Synes alikevel Norsge birde stille med flagget på brystet og ikke følge etter alle andre!
Gjest Bruker-95147 Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Tåpelig, flaggfantasten i meg takler ikke slik utvikling. Ser mer ut som en Englandskopi. Nå spiller ikke lenger folk med flagget på brystet. Men slik de har spilt i det siste så har de kanskje ikke fortjent det heller.... Såså, ta nå ike stemningen fra "17Mai-tråden" hit! Det er ikke guttas feil at de spiller som et gjeng med tilfeldig sammenraskede fotomodeller. Vi vet alle hvor feilen ligger!? Nederlag har endelig fått et navn! Åge er navnet, og måtte noen snart kjeppjage denne slasken helt til Færøyene!! Skal vedde den ene testikkelen min på at dusten får jobb i det såkalte "Fredssenteret" til han derre andre Moldefjerten når han endelig har fått sparken. Det blir vel verst for alle disse krekene rundt om kring i verden som ikke får med seg utviklingen her på berget. Stakkars jævler! Bare vent til HM. The Big I kommer og lekser opp for dere. Skal vedde hatten min på at de spontant tenker steining med ekstremt små steiner, "dirty bombs" og muligheten for at man slett ikke trenger 70 jomfruer i det hinsidige for å myrde slike "nobiliteter". Jeg kunne tenkt meg at gutta fikk en logo som sa: Vi er bønna i fra nord, og den dusten som leder oss har ikke peiling på annet enn å dumme seg kraftig ut.
olus Skrevet 20. mai 2008 Forfatter Skrevet 20. mai 2008 Tåpelig, flaggfantasten i meg takler ikke slik utvikling. Ser mer ut som en Englandskopi. Nå spiller ikke lenger folk med flagget på brystet. Men slik de har spilt i det siste så har de kanskje ikke fortjent det heller.... Såså, ta nå ike stemningen fra "17Mai-tråden" hit! Det er ikke guttas feil at de spiller som et gjeng med tilfeldig sammenraskede fotomodeller. Vi vet alle hvor feilen ligger!? Nederlag har endelig fått et navn! Åge er navnet, og måtte noen snart kjeppjage denne slasken helt til Færøyene!! Skal vedde den ene testikkelen min på at dusten får jobb i det såkalte "Fredssenteret" til han derre andre Moldefjerten når han endelig har fått sparken. Det blir vel verst for alle disse krekene rundt om kring i verden som ikke får med seg utviklingen her på berget. Stakkars jævler! Bare vent til HM. The Big I kommer og lekser opp for dere. Skal vedde hatten min på at de spontant tenker steining med ekstremt små steiner, "dirty bombs" og muligheten for at man slett ikke trenger 70 jomfruer i det hinsidige for å myrde slike "nobiliteter". Jeg kunne tenkt meg at gutta fikk en logo som sa: Vi er bønna i fra nord, og den dusten som leder oss har ikke peiling på annet enn å dumme seg kraftig ut. Hvem kunne du tenkt deg som ny landslagsjef da? Selv kunne jeg tenkt meg Ståle Solbakken
Gjest Bruker-95147 Skrevet 20. mai 2008 Skrevet 20. mai 2008 Jeg går heller for bunnsolid erfaring, og hvis det må bli en nordmann så er Sollied en utmerket kandidat. Feilen med Hareide, i tillegg til at han er en moldenser med begrenset impulskontroll, er det faktumet at han tror han skal "trene" landslaget. Han burde heller lede laget! Ja, jeg blir sånn passe forbannet ved tanken på at dævelen lovde å gå etter EM-fiaskoen ...!? Neida, så klart ikke! Han "tulla" som vanlig, og resten av tullebukkene i NFF brekte i kor mens man hørte unison klapring i klover.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå