Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

skulle hatt meg et nettverkskort..


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kastet mine siste ISA-kort for en måneds tid siden :D

 

Det spørs om du får kjøpt et sånn kort i dag, men du finner garantert et gammelt kort hvis du leter. Det er sikkert noen bedrifter, skoler e.l. som har noen liggende.

Skrevet

hehe... ikke lett å oppdrive ISA kort nå om dagen nei, men det ser ut som om dette er ett hovedkort med VESA-Local bus ... mener å se sånnt >VLB-Kort i en eller annen .Net-Shop for en tid tilbake - kan prøve å finne den igjen å poste link hvis jeg finner'n.

 

Ellers så kan jeg høre med mine bekjente om de har no ISA NIC's til overs... Trenger du Coax eller TP (RJ45) eller.... AUI port?

 

iX

Skrevet
Da stemmer ikke det bildet av kortet? Det ser da ut som 3 ISA slotter nederst, og resten PCI!

 

De tre slottene som er tredelt (fra venstre ytterkant øverst) er Vesa Local. De resterende todelte er ISA.

 

Dette er hentet fra spec'en som sår under bildet:

 

3 VL-BUS and 8 16-bit ISA slots l

 

-KJ

Skrevet

Fant dette kortet i D-Link DE-220PCT ISA 10Mbps TP card i startit ( ihttp://www.startit.no/ ) sin webshop ..vil dette passe i mitt hovedkort...?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...