Anterialis Skrevet 15. mai 2007 Skrevet 15. mai 2007 Er det noen måter å ungå dette på? Har tatt opp ting jeg vil ps skal gjøre for meg automatisk, og når jeg går på fil --> automate --> batch så vil jeg at PS skal gjøre denne actionen på mange bilder i ei mappe. Men jeg må jo lagre hvert bilde? Er det noen måte å sette slik at ps lagrer automatisk, uten å spørre meg? Feks at den lagrer med samme navn som før? På forhånd takk =)
perottol Skrevet 16. mai 2007 Skrevet 16. mai 2007 Prøv File --> Scripts --> Image Processor Denne gjør akkurat det du spør om.
Anterialis Skrevet 16. mai 2007 Forfatter Skrevet 16. mai 2007 Og om jeg vil at hvert bilde skal gjennomgå tre forskjellige "actions" som jeg har laga, og ikke kun én?
Bruker-93156 Skrevet 16. mai 2007 Skrevet 16. mai 2007 For å unngå å måte lagre for hvert bilde må du lage selve "action"'n med å lagre bildet. For å la den gjøre 3 på 1 gang må du lage en ny action hvor di spiller av og "recorder" de 3 actionene i en Action.... Kjønner?
Anterialis Skrevet 16. mai 2007 Forfatter Skrevet 16. mai 2007 kan jeg ta opp en action og så spille av en action? eller må jeg gjøre alle stepsa involvert i en action?
Bruker-93156 Skrevet 16. mai 2007 Skrevet 16. mai 2007 kan jeg ta opp en action og så spille av en action? eller må jeg gjøre alle stepsa involvert i en action? 8627004[/snapback] Det første
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå