ilpostino Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Hehe, dette minner meg om en kompis som ligger å pumper i vei på et takras, han kjenner at det kommer til å hoppe i gang litt for fort. Så da maner han frem et bilde på netthinnen av en kjenning. Denne kjenningen heter Ernst og er bygd som en gorilla. Kompisen tenker så intenst på Ernst at det nesten svir, men det hjelper ikke. Så når han tømmer seg gauler han inn i øret på darlingen; ÅH ERNST!!. Jenta ble så redd at hun dånte på flekken :!: den er snasen. Minner meg nesten om noe broren min fortalte en gang.
Arthemax Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Du trenger ikke late som er med i pornofilm heller, da. Hun Mina på P3 sa den flaueste sexopplevelsen hun hadde hatt, var en kar som stønna som om han var pornostjerne. Ropte og rauta så hun ble helt satt ut. 8049875[/snapback] Mina er en mannhatende drittkjerring. ikke rart ho er singel. Hvor høyt og mye stønner du egentlig når damene begynner å le... Du nyter det vel da sikkert, men treng jo ikke bælje så hele nabolaget hører det. stapp litt bomull i munnen og stønn i vei. 8052678[/snapback] Du veit åpenbart ikke hva du snakker om.. Mina har type, og hun er ikke mannehatende. Hun hater i så fall kvinner like mye.
Sexrex Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Hehe, dette minner meg om en kompis som ligger å pumper i vei på et takras, han kjenner at det kommer til å hoppe i gang litt for fort. Så da maner han frem et bilde på netthinnen av en kjenning. Denne kjenningen heter Ernst og er bygd som en gorilla. Kompisen tenker så intenst på Ernst at det nesten svir, men det hjelper ikke. Så når han tømmer seg gauler han inn i øret på darlingen; ÅH ERNST!!. Jenta ble så redd at hun dånte på flekken :!: 8052874[/snapback] Hahahaha. :!: :!:
StianGH Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Hehe, dette minner meg om en kompis som ligger å pumper i vei på et takras, han kjenner at det kommer til å hoppe i gang litt for fort. Så da maner han frem et bilde på netthinnen av en kjenning. Denne kjenningen heter Ernst og er bygd som en gorilla. Kompisen tenker så intenst på Ernst at det nesten svir, men det hjelper ikke. Så når han tømmer seg gauler han inn i øret på darlingen; ÅH ERNST!!. Jenta ble så redd at hun dånte på flekken :!: 8052874[/snapback] *hive seg på*, Hoho, den var FØNNI da! :!:
Jigsaw V Skrevet 1. mars 2007 Skrevet 1. mars 2007 Trene på og holde stønnene ved og onanere? Prøv det. Jeg sa det før..
Niqābninja Skrevet 2. mars 2007 Skrevet 2. mars 2007 Imo er det bedre med for mye lyd enn ikkeno lyd i det hele tatt. Noen bråker litt mer enn andre
rambo-gutt Skrevet 2. mars 2007 Forfatter Skrevet 2. mars 2007 Bare jeg som ser ironien i at "rambo-gutt", med en dildo som avatar, egentlig er en overfølsom liten pus ? 8052035[/snapback] overfølsom pus ? :O
rambo-gutt Skrevet 2. mars 2007 Forfatter Skrevet 2. mars 2007 Trene på og holde stønnene ved og onanere? Prøv det. Jeg sa det før.. 8056922[/snapback] jaok , skal prøve det
rambo-gutt Skrevet 2. mars 2007 Forfatter Skrevet 2. mars 2007 (endret) Stygge damer whiner ikke. 8063979[/snapback] men jeg har ikke sex med stygge damer... noe du sikkert har Endret 2. mars 2007 av rambo-gutt
flyndrefjes Skrevet 4. mars 2007 Skrevet 4. mars 2007 (endret) EDIT: Endret 3. januar 2009 av flyndrefjes
ilpostino Skrevet 4. mars 2007 Skrevet 4. mars 2007 De danser tett inntil hverandre på et discotek i en av de største byene i Norge. Det er intimt. Veldig intimt! Hun tar ut den stive pik*** hans. Koser med den. Så stikker hun av!! da jeg var ung og lovende og jobet på et utested var det engang to stykker som hade sex på dansegulvet. opplevd flere ganger at folk hadde det på doene også..
Bruker-93156 Skrevet 4. mars 2007 Skrevet 4. mars 2007 Stygge damer whiner ikke. 8063979[/snapback] men jeg har ikke sex med stygge damer... noe du sikkert har 8065426[/snapback] hehe, gullkorn...
Centuss Skrevet 4. mars 2007 Skrevet 4. mars 2007 Virker som Rambo har vært litt for rambo når det gjelder å se på pr0n filmer.
Anbefalte innlegg