Gå til innhold
Spørsmål om bil og motor? Still spørsmål her ×

Erfaringer med a/d/s forsterker?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, lurer på om det er noen som har erfaring med forsterker med merket a/d/s? Så at det får man kjøpt på Torshov (mosseporten), og de så greie ut til en rimelig penge.

Tenker egentlig spesielt på a/d/s AB-490 (1800W) :hmm:

Er dette noe tess?

post-32442-1169351097_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har faktisk fått hørt på 2600? watteren, klarte enkelt å sprenge ett biltema element for å si det slik. ikke noe super pen lyd, men gir nokk med trykk

Skrevet

Hvis den sprenger et element, er det ikke noe gale med forsterkeren da eller er det jeg som tuller? Mener å ha lest at hvis den sprenger et element så er forsterkeren ikke kraftig nok, men sender ut forvrengte signaler som sprenger høytaleren eller noe i den dur

Skrevet (endret)

Kompisen min kjøpte en sånn.. Virka i 3dager... Bedre enn forventa! :)

 

Når det gjelder lyd kvalitet.. Så høres det sånn ca ut som en forsterker til 1000kr. Du får altså ikkenoe mer enn det du betaler for.

 

Men men.. Er bedre enn ingenting.. :p

Endret av Rs125
  • 2 uker senere...
Skrevet

Har ingen spesifik erfaring med disse, men alt tyder på at det er billig kinavare med heller slett kvalitet. Om det er lydkvalitet du er ute etter så vill ejeg tatt en kikk på noe annet. Det finnes mye bedre saker om du er villig til å gå ørlite opp i pris.

Kvalitet koster, men ikke nødvendigvis så veldig mye ;)

 

Hva skal du drive med denne?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...