FuJJi Skrevet 12. november 2006 Skrevet 12. november 2006 Nå sliter jeg så utrolig mot en drage i Neverwinter Nights 2 at jeg rett og slett trenger cheats. Lett over allt på google etter det. og der står det at jeg skal skrive Debug Mode=1 i .INI filen i Programfiler/atari/neverwinter Nights 2 mappa. Men der står det allerede DebugMode=1 under game options. Og jeg får ikke ned noen console samme hva jeg prøver. Kan noen hjelpe? denne Dragen går meg så sinnsykt på nervene. Fant infoen her: http://www.cheatscodesguides.com/pc-cheats...rwinter-nights/
IMG_123 Skrevet 12. november 2006 Skrevet 12. november 2006 Håper dette kan hjelpe! http://www.gamesradar.com/us/pc/game/cheat...022211515596049
FuJJi Skrevet 12. november 2006 Forfatter Skrevet 12. november 2006 Nettop det. Jeg får ikke ned consolen. Jeg har prøvd alle knapper på tastaturet.
IMG_123 Skrevet 12. november 2006 Skrevet 12. november 2006 Nettop det. Jeg får ikke ned consolen. Jeg har prøvd alle knapper på tastaturet. 7269146[/snapback] Det står jo der! for å åpne konsoll trykk: ~ Vet du ikke hvordan du får det tegnet? Hold inne Alt Gr og press knappen til høyre for å.
FuJJi Skrevet 12. november 2006 Forfatter Skrevet 12. november 2006 ok nå har jeg fått det til. Men det virker som om det ikke går ann å ta dragen. for hvert av attacka mine bare misser han. Er det noen som har tatt den dragen oppe i "Fire Giant folkenes" fjell der? Isåfall si hvordan du gjorde det.
Osiran Skrevet 15. november 2006 Skrevet 15. november 2006 ok nå har jeg fått det til. Men det virker som om det ikke går ann å ta dragen. for hvert av attacka mine bare misser han. Er det noen som har tatt den dragen oppe i "Fire Giant folkenes" fjell der? Isåfall si hvordan du gjorde det. 7269225[/snapback] Hei jeg kan desverre ikke hjelpe deg med spørsmålet ditt, men kanskje du kan hjelpe meg med mitt.... Jeg får pokkern meg ikke opp consolet jeg heller? har trykket ~ 100 ganger men det skjer ingenting... Står også DebugMode =1 i ini filen... Hva gjorde du for å få det til ??
fffuuu manchu Skrevet 15. november 2006 Skrevet 15. november 2006 ok nå har jeg fått det til. Men det virker som om det ikke går ann å ta dragen. for hvert av attacka mine bare misser han. Er det noen som har tatt den dragen oppe i "Fire Giant folkenes" fjell der? Isåfall si hvordan du gjorde det. 7269225[/snapback] Hei jeg kan desverre ikke hjelpe deg med spørsmålet ditt, men kanskje du kan hjelpe meg med mitt.... Jeg får pokkern meg ikke opp consolet jeg heller? har trykket ~ 100 ganger men det skjer ingenting... Står også DebugMode =1 i ini filen... Hva gjorde du for å få det til ?? 7293883[/snapback] Vet ikke om det er sånn hos alle, men jeg må trykke Alt Gr + \, så Shift + \. Pleier å funke da.
Schweigaard Skrevet 15. november 2006 Skrevet 15. november 2006 (endret) Det er mange tastaturer der "~" knappen ikke funker som console-knapp, inkludert mitt. Heldigvis kan man endre hvilken knapp man vil console skal være, inne på Mine Dokumenter->Neverwinter Nights 2->nwnplayer. (Altså, ikke den mappa du har spillet i, men den som kommer opp i "mine dokumenter") Endret 15. november 2006 av BareMarius
Osiran Skrevet 15. november 2006 Skrevet 15. november 2006 Det er mange tastaturer der "~" knappen ikke funker som console-knapp, inkludert mitt. Heldigvis kan man endre hvilken knapp man vil console skal være, inne på Mine Dokumenter->Neverwinter Nights 2->nwnplayer. (Altså, ikke den mappa du har spillet i, men den som kommer opp i "mine dokumenter") 7294066[/snapback] Tusen Takk Marius... Der redda du meg fra å kaste tastaturet i veggen...... who ho... da ble jeg plutselig rik !!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå