kaliber Skrevet 9. november 2006 Skrevet 9. november 2006 heisan. jeg lurer bare på om det går an å bytte ut skjemkortet på en laptop eller utgår det helt? en mulighet er seff å klokke det ''litt'' takker for svar.
Loko Skrevet 9. november 2006 Skrevet 9. november 2006 Stort sett så utgår det. Vertfall for vanlige brukere. kommer også litt an på hvordan pc'n din er
Cowboystrekk Skrevet 10. november 2006 Skrevet 10. november 2006 Hvis du har dell så har du ofte mulighet til å bytte, men det er svært sjelden du kan det på andre pc-merker.
hølands_gutt Skrevet 10. november 2006 Skrevet 10. november 2006 (endret) alle bærbare har en MXM format skjermkort, ikke mange butikker som har det, eller så pleier det at skjermkortet er integert i hovedkortet. Endret 10. november 2006 av hølands_gutt
Cowboystrekk Skrevet 10. november 2006 Skrevet 10. november 2006 alle bærbare har en MXM format skjermkort, ikke mange butikker som har det, eller så pleier det at skjermkortet er integert i hovedkortet. 7256959[/snapback] Nei, ikke alle har MXM, bare de med nvidia-kort har det, ATI har et eget format, husk også at mange pc-produsenter har gjort diverse tilpasninger i kabinettene sine og at endel skjermkort basert på MXM-standard er tilpasset større ller mindre pcer (eks kan du finne 7700go i 14", mens du finner ikke 7900GS i bærbare som har midnre enn 17" skjerm.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå