Gå til innhold

wow guestpass :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle sammen =)

 

Har kjøpt wow for litt siden, og fulgte med 10 dagers account.. men når jeg lager ny account & putter inn koden på kortet går alt bra, men så plutselig kommer jeg til betaling.. er jo en prøvekonto på 10 dager.. også kommer jeg ikke forbi der, og dermed får jeg ikke noen passord & user..

 

Noen som vet? (= takk for alle svar.

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Du mener på nettsiden? Tror det bare ser ut som du må betale...

7164823[/snapback]

Er jo prøvekonto på 10 dager, skal vel ikke betale da? :\

Skrevet
Du må fortsatt hoste opp VISA, selv om du ikke skal betale. Står vel med store røde bokstaver. "YOU WILL NOT BE CHARGED"?

7164866[/snapback]

 

Står også at det går ann og bruke visa electron, men det går vel antagelig ikke. Siden visa Electron ikke har koden som vanlig visa har ? ;P

Skrevet
Du må fortsatt hoste opp VISA, selv om du ikke skal betale. Står vel med store røde bokstaver. "YOU WILL NOT BE CHARGED"?

7164866[/snapback]

 

Står også at det går ann og bruke visa electron, men det går vel antagelig ikke. Siden visa Electron ikke har koden som vanlig visa har ? ;P

7164914[/snapback]

 

Det er vel hovedsaklig fordi man kan betale i pund på nett med Visa Electron eller noe slikt. Og det fungerer bare i England.

 

Slik var det ihvertfall da jeg prøvde mitt gamle Visa Electron på et annet onlinespill.

Skrevet

En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Tråden bryter også med tre-ords-regelen.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...