Gå til innhold

Hvem kan tolke dette "mage-møtet"?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

er de i samme guild, har de guild?

forresten er det to guildløse level 60 mages i strat på Eonar.

Kanskje det er en ny gold farming måte!

Endret av Adey
Skrevet (endret)

Ser på Kazzak nå, sånn 80% i strat er mages, en hel skokk.

 

Mange av de er i samme guilden <MyloveWoW> :hmm:

 

Guilden består forøvrig av nesten bare lvl 60 mages.

 

Rare greier.

 

Edit: Jepp nesten ingen tvil. Chinafarmers, fant en av magene i den guilden, ubrukelig crap gear, mesteparten boe, ingen spelldamage og han lagga på nøyaktig samme måte som veldig mange av bottene gjør.

Endret av Carl M
Skrevet

Hørte litt om det der jeg også. Krever visstnok to frostmages med improved blizzard, og det foregår noe ala at en hiver på en blizzard, den andre stiller seg bak, setter på blizzard, neste bak igjen osv. Tror det fins en film et eller annet sted.

Skrevet (endret)

Fett altså, en hel guild med chinafarmers. Jeg prøver å kommunisere med en nå. En stutt liten gnom som løper sikksakk mellom alle rogues og trader dem med en lockbox for å få den åpna. Han svarte bittelitt på noe jeg tror var Kinesisk :D

 

Edit: Noen som kan Kinesisk? :ohmy:

post-27085-1160945485_thumb.jpg

Endret av Carl M
Skrevet

Greit nok at en mage i fullt BWL-gear soloer visse bosser i Stratholme, men at folk uten guild med grønt/blått BoE-gear gjør det er ikke normalt eller mulig så vidt jeg kan forstå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...