HoaXed Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hællæ! Har ett ganske hypotetisk spørsmål Hva ville du gitt eller tro folk ville gitt for en framgangsmåte som gir deg 4 brus fra Coca Cola hver gang du kjøper deg bare 1. Altså, 4 brus til feks 10 kroner hver eneste gang, alltid, overalt i verden på automatene ? *Høstferie* På tide å lure på andre ting
Loeve Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Med min nåværende nærhet-av-en-automat-status, maks femti kroner.
Abnegation Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hva er dette for et totalt meningsløst spørsmål? LTKUJ
Dikky Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Jeg ville overgitt meg totalt og tillat coca cola å tatovere kroppen til ett eneste stort reklameskilt også ville jeg gått naken overalt.
Loerand Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Enkelte ville vel gitt en del. Personlig ville jeg gitt faen...
Bautastein Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Jeg ville gitt deg et klapp på kinnet, helt til jeg ble ferska, da ville jeg gitt deg en smekk på pungen.
Khalifen Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 (endret) Jeg husker en automat der du putta inn mynten i en metallform som du dytta inn. Gjorde du det ekstra fort/hardt så ville du få tilbake mynten + en brus Endret 29. september 2006 av king_of_kong
Togo Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hvis du snakker om den automattypen hvor du kan se brusen, og hvor en heis henter brusen - så er det et relativt enkelt triks for å få 4 cola ut av 1. Men det er jo stjeling, så det liker vi ikke.
Lars-H Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hvis du snakker om den automattypen hvor du kan se brusen, og hvor en heis henter brusen - så er det et relativt enkelt triks for å få 4 cola ut av 1. Men det er jo stjeling, så det liker vi ikke. 6964868[/snapback] Enkelt? Dette går da vel helt automatisk?
:utakt Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hvis du snakker om den automattypen hvor du kan se brusen, og hvor en heis henter brusen - så er det et relativt enkelt triks for å få 4 cola ut av 1. Men det er jo stjeling, så det liker vi ikke. 6964868[/snapback] Jasså? Hvordan da? Jeg er fattig student og vi har slike automater på skolen. Hjelper du meg å få studielånet til å vare litt lenger?
sweetness Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Altså, 4 brus til feks 10 kroner 6964203[/snapback] Med min nåværende nærhet-av-en-automat-status, maks femti kroner. 6964228[/snapback] 4x10=40 kr for 2 L Men hva skjedde med 1 1/2 L til 15 kr? Sweet mother of Jesus, her har du en forretnings idé som er verdi en audition i skaperen.
Plomma2 Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Hvis du snakker om den automattypen hvor du kan se brusen, og hvor en heis henter brusen - så er det et relativt enkelt triks for å få 4 cola ut av 1. Men det er jo stjeling, så det liker vi ikke. 6964868[/snapback] Jasså? Hvordan da? Jeg er fattig student og vi har slike automater på skolen. Hjelper du meg å få studielånet til å vare litt lenger? 6965117[/snapback] Ran heller en bank hvis du har lite penger.
TanglewoodD Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 Hvis du snakker om den automattypen hvor du kan se brusen, og hvor en heis henter brusen - så er det et relativt enkelt triks for å få 4 cola ut av 1. Men det er jo stjeling, så det liker vi ikke. 6964868[/snapback] FORKLAR !
Gjest Slettet-p4PIYwb6 Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 Stapp hånda inn i maskinen, men den er sansynligvis fikset for det, da får du ikke pengene tilbake.
TanglewoodD Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 Stappe hånda inn i maskinen ? Når da? Der colaen kommer ? Hvordan går det ann da, for liksom det kommer en heis, så henter den colaen på sånn springbrett, og hår ned i en sluse på siden, ikke nederst i midten som det er på noen maskiner. Men verdt et forsøk !
Bautastein Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 Altså, 4 brus til feks 10 kroner 6964203[/snapback] Med min nåværende nærhet-av-en-automat-status, maks femti kroner. 6964228[/snapback] 4x10=40 kr for 2 L Men hva skjedde med 1 1/2 L til 15 kr? Sweet mother of Jesus, her har du en forretnings idé som er verdi en audition i skaperen. 6965500[/snapback] vel.. hvis du først har betalt 50 kroner for fremgangsmåten, er det jo ingen ting i veien for å gjenta det mer enn én gang. 10 ganger: 100 + 50 kr / 40 L = 3,75 kr/L en ikke så værst pris Men nå vil jeg påstå dette er en av de mindre lønnsomme måtene å bedrive kriminalitet på..
HoaXed Skrevet 30. september 2006 Forfatter Skrevet 30. september 2006 Stapp hånda inn i maskinen, men den er sansynligvis fikset for det, da får du ikke pengene tilbake. 6970048[/snapback] Fungerer ikke..
H4ngm4N Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 (endret) Jeg ville gitt deg regninga på fettsuginga. Endret 30. september 2006 av H4ngm4N
el-asso Skrevet 30. september 2006 Skrevet 30. september 2006 *automatisk svar* Da ser vi oss ferdige med denne diskusjonen her
Anbefalte innlegg