Gå til innhold

Claustrum - latinsk for fengsel.


Ustedalen

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen ganger har jeg foelelsen av at jeg er fanget i min egen kropp om jeg er under mye press, uten aa vite hva jeg skal gjore, begynner jeg aa omforme meg til den mer onde delen av meg. Jeg prover alltid aa slaass tilbake. Jeg vil ikke vaere ond. Jeg er ikke en ond person. Heldigvis klarer jeg aa slaass meg tilbake til den "normale" Jon, uansett hva det betyr.

 

Dette er min forste foto manipulasjon noen sinne. Hver snill!

 

Min vertssoster er model.

post-39493-1158725587_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjempebra ide og motiv, men du burde gjøre noe med området der hodet var før. Det ser unaturlig hvitt/gult ut på veggen der hodet var. Gjøre veggen mørkere og mere "uryddig" akkurat på det stedet også, så blir det ikke så åpenlyst.

Skrevet

Meningen med bildet var aa faa det nogen lunne lyst rundt den "orginale" kroppen. Paa en maate fremheve at det er den gode, og ikke den onde siden av jenta.

 

Men det burde kanskje vaert morkere der ja.

Skrevet

Skjønner tankegangen, men det første som slo meg var "ah han har bare flytta hodet over til speilet, for det er et unaturlig åpent område over skuldrene hennes".

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...