Hotel Papa Skrevet 27. april 2008 Skrevet 27. april 2008 Da var hun hjemme igjen. Veterinæren sa at det i 90% av tilfellene er skader som er forårsaket av en slåsskamp. Men den ene tåa er faen meg svær nå Ble bedøvet, så vi må passe på at hun ikke kommer i nærheten av trappen osv. Hun skal også gå på antibiotika i 10 dager.
LuciferLynx Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Lucifer leker Prinsen på Erten Det er ikke nok med EN seng til Hans Høyhet.. ...ikke med to heller... ...men EN stol og TO senger, DET er bra nok for sjefen! Den katten er bare så rar han... :!:
Khaffner Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Det er nok heller du som er litt rar, når du bærer rundt på den sovende katten din
mushi Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 (endret) Den nye kittyen min! Skal hente henne 1. juni. Noen som har forslag til navn på henne? Vil ha tøft navn, men klarer ikke komme på noe. Endret 28. april 2008 av mushi
mushi Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Bengal? Bengal-blanding Hehe, snerk var tøft, men kanskje ikke jente-navn?
mushi Skrevet 29. april 2008 Skrevet 29. april 2008 Ingen av delene. Hun er reservemamma Tror hun er litt misunnelig hehe.
Turtlis Skrevet 6. mai 2008 Skrevet 6. mai 2008 (endret) Kattene mine tar det kuli i varmen Haha, Hylis er kjendis. Alle spør hvem som eier den med rar halen, noen lurer på om han er trafikkskadet og andre bare ler Endret 6. mai 2008 av Zaroos
osse-mon waits for alice Skrevet 7. mai 2008 Skrevet 7. mai 2008 Katta til pappa har også tidenes rareste hale.. Tuppen dingler rett over hodet på katta
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå