Gå til innhold

Låne/få en steam-account?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei!

 

Jeg har spilt litt CS i det siste, men har ikke fått tid til å kjøpe meg det. (Det skjer veldig snart, håper jeg). Så jeg har alltid lånt av andre personer. Men de spiller også selv, så da kan vi ikke spille samtidig, noe som er litt sånn smådumt.

 

Så om det er noen her som kanskje ikke spiller så mye som har hjerte til å la meg låne deres, eller noen som er ekstremt snille og lar meg få den?

 

- Takk :D <3

 

 

EDIT: Noen flytte denne til rett kategori? Trykte på feil, sorry

Endret av tommyeggen
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vist du har tenkte å kjøpe det som du antyder, ser eg ingen grunn til at du likevel ber om å få klåne ein konto her inne. MAn skal virkelig vere dumdristig om man låner ute kontoen tril vill fremed over eit forumnm syns eg :D Men kan jo vere noen som har gått lei og likevel er gavmilde!!

Skrevet
Hva tror dere jeg har tenkt til da?

 

Jeg har steam, og steam account, men ikke CS.. Derfor må jeg ha en Steam account hvor CS er kjøpt.

6698274[/snapback]

 

Den tråden er på feil sted.

Ingenting er gratis, kjøp CS

Skrevet

Bundy: Jeg skal da kjøpe CS etterhvert, men har ikke råd for tiden (Vet det ikke er dyrt, men må spare litt også)

 

avanore: Jeg vet tråden er på feil sted. Les hele min første tråd du ;)

 

Jeg kan vel legge til at jeg er ingen cheater, og dere risikerer ikke å bli bannet fra noen servere.

Skrevet

Du kunne sikkert fått lånt min, men du får ikke spilt noe CS da "jeg" ble banna fra alle VAC-servere etter at en kompis hadde brukt den :hmm:

 

Tviler egentlig på at det er noen her på forumet som låner vekk kontoen sin til en villt fremmed.

 

Det koster jo som sagt nesten ingenting å kjøpe det over steam.

Skrevet (endret)

Du har ikke råd til 100kroner? På tide å re-evaluere forbruket ditt? Kansje til og med sette opp et budsjett?

 

Å starte en slik post som dette burde være like ulovlig som å tigge på karl johan.

Endret av dark by design
Skrevet

Tror også du bare må spare i vei, tommyeggen. Er ikke snakk om mange kronene.

 

Men off topic: Vil det være mulig for noen å hente ut sensitiv informasjon fra en konto som for eksempel visakortnr og slikt dersom man låner bort en konto på nett alla Steam? (ikke at jeg mistesnker deg for noe tommyeggen, men er bare nysgjerrig)

Skrevet
Bundy: Jeg skal da kjøpe CS etterhvert, men har ikke råd for tiden (Vet det ikke er dyrt, men må spare litt også)

 

avanore: Jeg vet tråden er på feil sted. Les hele min første tråd du ;)

 

Jeg kan vel legge til at jeg er ingen cheater, og dere risikerer ikke å bli bannet fra noen servere.

6698354[/snapback]

100 kroner.. For dyrt?

Skrevet
Du har ikke råd til 100kroner? På tide å re-evaluere forbruket ditt? Kansje til og med sette opp et budsjett?

 

Å starte en slik post som dette burde være like ulovlig som å tigge på karl johan.

6698369[/snapback]

 

Synd det ikke er ulovelig å tigge på kar johan..

Eller greit for de som virkerlig trenger penger, men sikter mere mot mafia tiggerne

Skrevet

Se her. Du får Counter-Strike og Counter-Strike Condition Zero for 9,95 dollas. Med dagens dollarkurs får du begge spilla for 62,38 NOK.

 

Hvis det er tilgang til visakort du mangler så send meg 100, så kan jeg kjøpe spillet for deg :nei:

 

Lykke til!

Skrevet

Okei, jeg skjønner poenget deres.

 

dark by design: Du er klar over at det hadde vært en ganske støtende post om jeg hadde vært fra en fattig familie? ;)

 

Men greit, jeg skal kjøpe, har bare ikke penger akkurat nå. Hvorfor? Ikke deres problem.

 

Da ser jeg egentlig ingen grunn til at denne tråden skal være åpen lenger, så... Mods, bare steng den :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...