Dragonheart Skrevet 28. mai 2006 Skrevet 28. mai 2006 I stad skulle jeg loade mitt sist savede game. Men da jeg hadde trykket Yes på å loade det kom denne mlden. The save game is corrupt. Returning to game. Ok. Hva er dette? Jeg får ikke loadet.. Er alt borte, eller hva? Noen som vet hva dette er?
Dragonheart Skrevet 28. mai 2006 Forfatter Skrevet 28. mai 2006 (endret) Vel siden ingen gadd å svare så fikk jeg svar på elderscrolls.com forumet. For de som har samme problem, gå på My documents/My games/Oblivion/Saves folder og skift quicksave eller autosave.bak til ess fil. Det virket på meg. Endret 28. mai 2006 av Dragonheart
knut-eirik Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Vel siden ingen gadd å svare så fikk jeg svar på elderscrolls.com forumet. For de som har samme problem, gå på My documents/My games/Oblivion/Saves folder og skift quicksave eller autosave.bak til ess fil. Det virket på meg. 6195630[/snapback] Top info oblivion hang seg akkurat da jeg lagret men skal se om det ikke ble noe liv nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå