Gå til innhold

TES: Står ved "Dragonsclaw Rock", hvor videre?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Driver med en Quest hvor jeg først skulle finne "Dragonclaw Rock", gjorde det, når jeg er der så skal jeg følge beskrivelsene i dagboken. Så hvitt jeg skjønner så skal jeg vestover til jeg finner en statue som peker. Har godt helt til enden av kartet mot vest, men finner ingen.

 

Tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

 

http://random-m.com/images/759829447_CyrodiilNLM.jpg

 

Travel to the place the Countess marked. The rock looks just like its namesake, a giant lizard foot.

Whether you read the diary doesn't matter; your next step is to go due west from the dragon foot until you find a large statue called The Sentinel, the second landmark.

From The Sentinel go due north. It shouldn't be long until you find the third landmark, Serpent's Trail.

 

Da regner jeg med at den er rett under Serpent's Trail og rett vest for The Rock.

 

Endret av JohndoeMAKT
Skrevet

 

 

Jeg fant Serpent's Tail ganske lett. Den er nord-vest for Dragonclaw, og det er ikke langt å gå. Sleit veldig med å finne statuen, da, men jeg gjennomførte questen ved å gå rett inn i Serpent's uten å ha funnet statuen først. Questen hopper da bare over statue-delen.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...