Gå til innhold

Basic på TV2 i dag


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mulig det var denne tråden du tenkte på :)

 

Har ikke sett filmen selv, men ser at den har fått 7/10 av menn under 18 år, og det er jo helt greit. Dessuten varer ikke filmen så lenge, så hvis det skulle vise seg at den er litt kjedelig, så er det i hvertfall ikke helt pain å komme seg gjennom den :p

Skrevet (endret)

Eg syntes den var ganske bra, men eg er generelt veldig glad i den type filmar så det er mulig ikkje alle er like begeistra. Skal iallefall sjå den. Trur ikkje du skal ha noko problem med å sjå heile filmen.

Endret av zeph
Skrevet (endret)

Synes filmen er ganske grei, jeg, selv om at den liksom utgir seg for å være skikkelig dyptgående og vanskelig å forstå, uten å være det.

Den later liksom om at den har en kjempestor, dyp twist. Det har den ikke. Faktum er at hvem som helst kunne laget en slik twist i filmen sin.

 

Filmer som The Usual Suspects har en twist som henger mye mer sammen med resten av filmen.

 

Men for all del, Basic er absolutt severdig. :)

Endret av Hr. Jenssen
Skrevet
Tror det blir Space Cowboys i stedet da.. :p

 

Ellers takk for svarene ;)  :yes:

5743272[/snapback]

Ville heller sett Basic enn Space Cowboys, men men.

Skrevet

Så på den likevel, og det var en helt grei film, selv om det var litt vanskelig å skjønne handlingen hele tiden. Dessuten lærte jeg meg aldri navnet på de seks i bunkeren. :hrm:

 

Men slutten med at alt liksom var planlagt av den kule 8-gjengen, og at de avslutter med en fest nede i bula si klatret høyt på idioti-skalaen. Fy faen... :nei:

Skrevet

Du mente det ironisk? En " :!: " smiley kan i allefall ofte støtte det. :hmm:

 

Som jeg sa tidligere liker jeg filmen, men er litt smålig "irritert" over twisten, som over hodet ikke har noe med resten av filmen å gjøre. Hvem som helst kan lage en slik twist.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...