Gå til innhold

rask IDE harddisk 250gb. hvilken?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om den skal i eksternt kabinett og da sikkert kobles med usb så har ikke hastigheten på selve harddisken mye å si, det blir nok andre bremser enn selve harddisken da.

Skrevet

Riktig. Det var en av grunnene til at jeg valgte nettopp Samsung disker på min nye maskin også. for øyeblikett har jeg 2 stasjonære maskiner rett ved siden av meg. Ene er min gamle og den andre er mamma sin. I mamma sin står det 2x 60 GB Seagate disker og i min gamle står det 1x 120 GB Seagate og 1x 120 GB Western disker.

Alle disse diskene blir veldig varme. Jeg brant meg faktisk på den ene disken min for en tid tilbake :p

Skrevet

Samsung spinpoint 250IDE er mitt forslag. Har hatt min en uke nå og er svært fornøyd. Kjapp og lydløs...Varme har jeg ikke noe formeining om.

Skrevet

Mine Samsung disker blir iallefall ikke så varme. Om de er lydløse? Tja, det var no litt å ta i, men de bråker ikke mye iallefall. Man hører at de jobber ja.

Skrevet (endret)

Her kan du lese om hw.no sin test på 250gb disker...

 

jeg har selv skaffet meg 2xvinneren :D de er rå bra :D

 

edit: ble litt for sein :p

Endret av VikinGz

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...