Gå til innhold

For mye spilling?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mange timer om dagen med spilling skal til før det begynner og bli gale?

Hva mener dere?

 

 

Noen voksne mener 2 timer i helgene er mer enn nok. Det har eg bare et en komentar/par bokstaver til: OMFG Rofl!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eg var innom ein WoW-tråd der fleire hadde gametime på 100-150 dagar i løpet av eitt år, det er for masse meiner eg. Selvfølgelig må folk få bestemme sjølv, men det kan fort bli for masse.

 

Spelte mykje før, men gjekk lei så eg har ikkje det problemet lengre.

Skrevet

Sitter selv med PC'en 12-15 time i døgnet, og spiller alt fra 0-10 timer i døgnet..

Likt hver dag..

 

Ut i fra det jeg føler, så har det ikke klikka for meg enda.. :p

Skrevet (endret)

Kjenner en som har akkurat kjøpte seg wow og har spilte 44 timer nå i helgen. Det er i meste lage etter min mening :p

Endret av BeNeFit
Skrevet

Det kommer an på, akkurat nå har det ikke vært noe spill som har interesert meg siden begynnelsen av januar så jeg har vel ikke spilt nå på godt over en måned. Men nå som mars er i anmarsj og spilltittler som frister meg kommer både på PC og X-Box 360 blir det en del timer som blir tilbrakt både bak spaken og tastaturet. :D

Skrevet (endret)
Kjenner en som har akkurat kjøpte seg wow og har spilte 44 timer nå i helgen. Det er i meste lage etter min mening :p

5709437[/snapback]

 

Holy! Det var da sinnsykt..44timer? da blir det vel sånn ca 4 timer overs til dassen grandiosa steiking om eg ikje regner helt feil.Men, hehe skjønner han godt. Spilling er heerlig, og spesielt når det wow det gjelder.

Endret av QBab
Skrevet (endret)

Eg speler alt for lite...dessverre.. Skal godt gjerast å spela for mykje, i hvert fall i mitt tilfelle.

 

 

Hmm.. lure på om eg skal logga av forumet og ta meg ein time med RTW.

Endret av Viking__
Skrevet
Spiller 1 time elns på hverdager, men i helga og på lan blir det nok med..

5712123[/snapback]

 

du som har sånn fet pc må no spille mer vett du ;)

Skrevet
Spiller 1 time elns på hverdager, men i helga og på lan blir det nok med..

5712123[/snapback]

 

du som har sånn fet pc må no spille mer vett du ;)

5714401[/snapback]

Joa, kan love deg at det blir mer på lan.. :D

Skrevet

Kan gå lange perioder uten å spille i det heletatt, men kan spille utrolig mye når det først kommer noe interessant...sånn sett både gruer og gleder jeg meg til Oblivion kommer :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...