OleByst Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 Kjøpte enda en ruter til nettverket mitt. Ska bruke den nye WRT 54GL til WDS System og og måtte derfor ha en GL versjon! Men så til problemet! Klister merket på eska står det Linksys WRT-54GL men på boksen står det WRT54G V5, og i web IF står det WRT 54G. Ka som har skjedd her! har dem miksa på boksan eller? er det slik d ska være?
Gromit Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 hmmmm. GL er jo linux WRTG54. De gikk jo vekk fra linux pga av ytelsesspm. Du får dobbelsjekke mot serienummeret.
Zimon Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 På min GL så står det GL i fronten og på klistremerke på undersiden. Det står også GL på selve esken. Så tror nok det har vært en miks hos linksys sine fabrikker eller noe kanskje? Jeg ville i allefall kontaktet butikken man kjøpte den i og få den byttet.
OleByst Skrevet 25. februar 2006 Forfatter Skrevet 25. februar 2006 Joda. CDFB = WRT54G v5.0 (runs VxWorks, not Linux) Ditta va ikkje artig! Får ta en telefon på mandag! Kilde http://www.sveasoft.com/modules/phpBB2/viewtopic.php?t=9344
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå