The_Norsemen Skrevet 27. september 2005 Skrevet 27. september 2005 Går det an og spille gta SanAndreas over nett på pc?
Hr. Jenssen Skrevet 27. september 2005 Skrevet 27. september 2005 Ikke enda. Multiplayer for San Andreas er ikke standard, men det er flere folk som arbeider med mods som skal muliggjøre det å spille SA på nett.
invalid_user Skrevet 27. september 2005 Skrevet 27. september 2005 (endret) En av hovedutviklere av MP moden "SA-MP" har droppa ut, fordi han fikk en heltidsjobb. Så jeg vet nå ikke om det blir bra, eller blir noe av SA-MP i det hele tatt. Men vi har jo gode gamle MTA. Endret 27. september 2005 av Xs2n0n
Simen1 Skrevet 27. september 2005 Skrevet 27. september 2005 Tråden er feilpostet i "Spill -> Diskuter spill og tilbehør - PC". Flyttes til "Spill -> Spillforum - for de mest omdiskuterte spillene -> Grand Theft Auto"
E-wok Skrevet 3. oktober 2005 Skrevet 3. oktober 2005 Hadde vært jævla fett da. Laga forskjellige gjenger rundt å sånn. F.eks: KillaBallas eide bydel 3, mens 187-CopNiggaz, som bare var 38 medlemmer, eide litt av bydel 1 som de krangla om med Skilz-that-Killz. Folk kunne alliert seg med hverandre og sånn.. Politi kunne man også være, for å så være korrupt Målet hadde liksom vært å ta over heile schiten. Hadde vært morsomt å prøvd..
vstr Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 Hadde vært jævla fett da. Laga forskjellige gjenger rundt å sånn.F.eks: KillaBallas eide bydel 3, mens 187-CopNiggaz, som bare var 38 medlemmer, eide litt av bydel 1 som de krangla om med Skilz-that-Killz. Folk kunne alliert seg med hverandre og sånn.. Politi kunne man også være, for å så være korrupt Målet hadde liksom vært å ta over heile schiten. Hadde vært morsomt å prøvd.. det hadde vært rått, men kan tenke meg det blir slik som Multi Theft Auto modden til Vice City og GTA 3.
Lasse 90 Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 Det er jo en MP mod ute også. Jeg fikk den aldri til å funke, men den heter gtat (gta tournament) og kan lastes ned her
Luchy Skrevet 13. oktober 2005 Skrevet 13. oktober 2005 ville vært artig med noe multiplayer ja. trenger ikke online, det ville brukt mye av cpu'en.
:---{D Skrevet 13. oktober 2005 Skrevet 13. oktober 2005 ville vært artig med noe multiplayer ja. trenger ikke online, det ville brukt mye av cpu'en. 5001257[/snapback] Men online hadde jo vært genialt. Kanskje det kommer noe til XboX 360 live.
Luchy Skrevet 13. oktober 2005 Skrevet 13. oktober 2005 ville vært artig med noe multiplayer ja. trenger ikke online, det ville brukt mye av cpu'en. 5001257[/snapback] ja men hallo!. du ville sikkert måtte ha en utrolig bra pc. men det er jo da egentlig spørs hvordan de deler in mappet
Lasse 90 Skrevet 14. oktober 2005 Skrevet 14. oktober 2005 Den mp moden som jeg postet er online ja. Eller's hadde det vel ikke vært mp?
Hr. Jenssen Skrevet 14. oktober 2005 Skrevet 14. oktober 2005 Det kommer også en multiplayer-mod som støtter COOP. Den er faktisk BARE COOP. Du spiller sammen med opptil tre venner (tror det var det) gjennom hele SA. Der møter du på peds, kan gjøre drive-by's osv osv.
Hr. Jenssen Skrevet 15. oktober 2005 Skrevet 15. oktober 2005 Nei, vet ikke så mye om den. Husker ikke hva den heter, men det er bare å prøve å søke på Google etter San Andreas COOP Mod eller noe sånn. En kompis av meg vet om nettsiden deres, men han er ikke online på Xfire akkurat nå (og jeg tror ikke jeg gidder å reise til USA for å spørre han). Straks han blir online kan jeg spørre han, så kan jeg legge ut link her.
Freeky2k Skrevet 15. oktober 2005 Skrevet 15. oktober 2005 Nei, vet ikke så mye om den. Husker ikke hva den heter, men det er bare å prøve å søke på Google etter San Andreas COOP Mod eller noe sånn.En kompis av meg vet om nettsiden deres, men han er ikke online på Xfire akkurat nå (og jeg tror ikke jeg gidder å reise til USA for å spørre han). Straks han blir online kan jeg spørre han, så kan jeg legge ut link her. 5009030[/snapback] *Få i mine innlegg*
Sgt_Stilongs Skrevet 20. oktober 2005 Skrevet 20. oktober 2005 http://www.mtasa.com/ En blog om hvordan det går med San Andreas versjonen av MTA. Er temmelig oppdatert. (sist 13. okt)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå