Gå til innhold

Arctic-LAN - Store premier!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle sammen.

 

Til neste år blir det Arctic-LAN i Harstad. Dette blir fjerde gang med lan, og vi jobber nå svært aktivt med å få alle planene i havn.

Ting er på et veldig tidlig stadie i planleggingen, noe som tydelig vises på vår webside. Lan'et er planlagt til sommeren 2006, og vi gjør som vi alltid har gjort; nemlig fordeler premier etter antall deltakere. Dette vil gjøre at premiene blir noe "merkelig", men gjett om de blir stor!

 

Dersom det blir utsolgt, blir førstepremien i counter-strike på ufattelige 100 000 norske kroner. Ja, alt i cash.(evnt gevinstskatt på vinnere selv stå for) Og nei, dette betyr ikke kun en pengepremie. Totalt blir det premier for 250 000 kr, forutsatt nok en gang at det blir utsolgt.. Skal oppdatere denne tråden fortløpende.

 

Men skal dere på et lan med store premier og høy stemning, velg Arctic-LAN.

 

 

Hilsen

Joachim

Hovedadmin

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

fra harstad til bergen er det omentrent 1649 km

Tog til t.heim og nordover til fauske og så buss. :) Det er bryet verdt.. Garantert :)

 

Dere kan jo selvfølgelig også ta hurtigruten i fra bergen/trondheim til harstad.. :)

Endret av Stig-Arne
Skrevet

Bare så det er veldig understreket:

 

Hjemmesiden er på langt nær klar. Desverre blir den ikke så veldig oppdatert heller med det første. Vi har en del kontrakter som skal på plass osv.

MEN!

Vi setter svært stor pris på at dere skriver dere opp på vår nyhetsbrevliste. Det vil gi oss en pekepinn på hva vi kan forvente av deltakere. Jeg lover med hånden på hjertet at dere skal få all den informasjonen dere trenger.

 

Så skriv deg opp på den lista, så får du med deg når det skjer ting.

 

Joachim

Hovedadmin

arctic-lan

Skrevet

Hvordan i alle dager er det mulig å klare å gi ut premier på det nivået? Hvor får dere pengene fra? Syke premier, tøft konsept, stå på! Skulle gjerne ha kommet om jeg ikke hadde bodd så langt ifra.

Skrevet

Vi har muligheten til å ha slike premier først og fremst fordi vi driver med såkalt nonprofit. Vi gjør dette kun på frivillig basis, og ingen penger går i lommen på oss arrangører. Evt overskudd går alltid til neste års arrangement for å utvikle disse og stadig lage bedre arrangement.

 

Av billettprisen så har vi satt av en gitt sum som vi vil bruke på pengepremier (Jo flere som kommer, jo høyere blir den totale premiepotten). Så om vi får fullt hus (ca 1400) så er det ingen problem med slike premier :cool:

Ved å ha en slik løsning så vil det være til det beste både for deltakere & arrangører om det blir fullt hus.

 

Og det skal sies at om vi før billettsalget er i det minste tvil på om vi klarer og gå i pluss - så vil vi aldri sette igang med ett arrangement.

 

 

Frank Utnes

Admin - Security & Service

Arctic-lan

Skrevet

Harstad ligger 2 timer nord for Narvik og 6-7 timer sør for Tromsø. Bare så det er sagt. Har deltatt i Arctic Lan alle år det har vært arrangert, og fått sjangsen til å prøve meg som Warcraft 3 admin den gangen spillet var populært. Anbefaler på det sterkeste å stikke innom.

Skrevet

Da må du kjøre bra sakte :p

 

Det tar 1 og en halvtime fra Narvik til Harstad og 4 timer fra Tromsø.. Alt dette med kjøring i fartsgrensen :p

Skrevet

siste stoppested for hurtigruten i sør er Bergen.

Men det tar maksimalt 2 dager å kjøre alene fra oslo og oppover, er dere flere kjører dere på 1 døgn. Absolutt verdt det for ett slikt LAN mener nå jeg )

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...