mandela Skrevet 25. juli 2005 Skrevet 25. juli 2005 lurer på om det finnes programvare for kryptering av minnepinner som fungerer med winxp og win98 og kan kjøres direkte fra pinnen uten install på operativsystemet. (skulle gjerne ha hatt linux og mac support, men det er vel litt for optimistisk) bruker selv truecrypt, men det støtter kun winxp og jeg bruker også maskiner som kjører win2000, win98se.
miCro Skrevet 25. juli 2005 Skrevet 25. juli 2005 Cryptainer fungerer på 32bits Windows utgaver. Her er en guide for hvordan du bruker programmet til å kryptere minnepinner.
miCro Skrevet 26. juli 2005 Skrevet 26. juli 2005 Får nesten legge til at jeg ikke har brukt dette programmet selv, så om minnepinnen din smelter, sprenger, begynner å bjeffe eller lignende, tar jeg ikke ansvar for det.
kvase Skrevet 26. juli 2005 Skrevet 26. juli 2005 SafeGuard PrivateCrypto 2.11 http://itpro.no/download.php?op=viewdownloaddetails&lid=504 noen andre. http://itpro.no/download.php?op=viewsdownload&sid=86
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå