Gå til innhold

Nytt SingStar hedrer 80-tallet (PS2)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå går de for langt. Singstar: Norske Hits er noe dritt på sangvalget, de kommer sikkert til å gjøre det her også

 

PS. Dette blir siste posten min i dag. Sølte masse sjokolademelk på tastaturet og må ha noen andre til å se på det

Skrevet

hvis kenneth11 hadde lest artikkelen, hadde han sett at utgiveren har avslørt 19 av 30 sangtitler... og jeg syntes det ser bra ut så langt..!

(fin julegave til dama...) :!:

Skrevet

80-tallet er nok ein naturleg fortsettelse på Singstarserien. Burde vere mogleg å få med mange godbiter i denne versjonen.

Skrevet

Ble utrolig skuffet av Singstar: Norske Hits, men denne ser veldig bra ut. Av de sangene som så langt er offentliggjort er det mange sanger alle kan inn og ut etter å ha hørt så mange ganger opp gjennom årene.

 

Tror denne kan bli bra :)

Skrevet (endret)

Det blir bra med en del slagere fra 80 tallet. :)

 

Noe man bare MÅ ha med på en slik cd, er jo AHA- Take On Me og Dire Straits - Walk Of Life.

Hadde også vært kult med TNT - 10000 lovers, men denne låten er vel mest kjent i Norge og ikke noe særlig ellers. :p

 

Eller er jeg glad for Europes Final Countdown og Foreigner med "I want to know what love is".

 

Alphaville er jo også kule.

Og hva med Queen? Queen er jo er et de de aller beste bandene noensinne. ( i mine øyne iallfall )

 

Ah.....80 tallet har mye fin musikk altså. :love:

 

EDIT: Men håper de for guds skyld holder seg laaaaangt unna Modern Talking.

Endret av LioKaiser
Skrevet

dette er den eneste singstar'n jeg kunne tenke meg,

 

syns de kan komme med 2 versioner av 99 redballones den engelske og den orginale på tysk.

 

syns også de må ha totto, helst med afrika

Skrevet

Hva med ABBA/Chess? Michael Jackson!? Jeg håper ikke de dropper ham på grunn av pedosaken som faktisk ble henlagt, hehe.. må bare finne en grunn til å se ned på utlendinger. Uansett finnes det grunner til å droppe Jacko på karaoke, han synger temmelig lyst.

Skrevet

De burde ha med Beat It og/eller Billie Jean, selv om sistnevnte kan bli litt vanskelig å synge som ehasl sa. Men ser ut til at denne blir handla inn, spesielt om det blir noe mj med.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...