Erlendz Skrevet 24. juni 2005 Skrevet 24. juni 2005 Tidenes mest avslørende spørsmål :!: Javel? Fatter ikke hvorfor det skal være slik. Når folk spør om spørsmål som tilsynelatende er helt uskyldige kommer det straks noen og assosierer dette med piratkopiering. Gang på gang skjer dette. Det er ikke alt som dreier seg om piratkopiering. Trådstarter kan ha behov for å vite dette av en rekke ulike grunner. Burde vært advarsel for å dra beskyldninger om piratkopiering inn i helt uskyldige tråder.
Håvard Skrevet 24. juni 2005 Forfatter Skrevet 24. juni 2005 Grunnen til at jeg lurte var fordi jeg var oss en kamerat, også skulle vi spille det.. men fant bare en cd.. men vi også trodde det var 2 cdr.... (hadde ikke instalert det)
ehs5 Skrevet 24. juni 2005 Skrevet 24. juni 2005 ... Dere kunne vel ha prøvd å installere? Sier ingenting, men alle må jo være enig med at det lukter litt fishy.
Håvard Skrevet 24. juni 2005 Forfatter Skrevet 24. juni 2005 jaja.. Vi fant ikke den andre cdn da... så vi fikk ikke spilt det... endte med at vi satte oss foran x-boxen å spilte halo2
Smooth Ceiling Skrevet 24. juni 2005 Skrevet 24. juni 2005 Hey jeg sa bare at det var tidenes mest avslørende spørsmål. Noen er svært hårsår her Mulig jeg svarte litt for kjapt, men det fikk meg til å tenke på andre spørsmål, som "hvordan tegner jeg en sirkel i PS CS2?". Var ikke uvennlig ment
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå