Dj Frost Skrevet 8. mars 2005 Skrevet 8. mars 2005 Heisann! Søkte litt etter dette, men fant ikke noen lignende tråd! Er jeg dårlig å søke? Men uansett. Hvordan er det med å untraine talent points.. Si at jeg på lvl 60 finner ut at jeg vil satse på noe helt anent en det jeg har valgt. Kan jeg da untraine alt? Evt. Hvordan gjør jeg det? Får snart wow i huset og forbereder meg litt
Kim Roger Skrevet 8. mars 2005 Skrevet 8. mars 2005 (endret) funker fint å untraine. bare prat med en class-trainer ps: det koster penger å untraine. første gangen koster det 1g og så blir det dyrer etter hver gang du untrainer. Endret 8. mars 2005 av Kim Roger
Dj Frost Skrevet 8. mars 2005 Forfatter Skrevet 8. mars 2005 ok! Så til slutt så har du rett og slett ikke råd til å untraine? Men untrainer du alt for 1gull første gang eller bare 1 skill?
Djevlen Skrevet 8. mars 2005 Skrevet 8. mars 2005 Koster 1G første gangen, neste gang koster det 5G. Deretter stiger prisen med 5G pr gang (altså: 5-10-15-20..), helt til den når 50G hvor den stopper. Fra da av koster det 50G å reset'e dine talents.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå