Gå til innhold

HD som kutter?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ein Maxtor 200GB sata disk som stadig vekk slår seg av heilt uten vidare. Eg har to stk 400W PSU i maskinen, så eg trur ikkje det er strøm det er mangel på..Noken som har vore borti det samme?Råd?Er det disken som holder på å ta kveld? :no:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg har maxtor! Og har hatt samme problemet. Da hadde jeg q-tec :blush: 400w. Det kom et lite "smell" fra disken også "frøys" bildet på skjermen... Dette ordna seg når jeg fikk ny bZerk 500w psu :D

Skrevet
Ja, jeg har maxtor! Og har hatt samme problemet. Da hadde jeg q-tec :blush: 400w. Det kom et lite "smell" fra disken også "frøys" bildet på skjermen... Dette ordna seg når jeg fikk ny bZerk 500w psu :D

fikk sånn "smell" før jeg og i den ene wd disken min men har det ikke nå etter at jeg byttet fra 300w chieftec til 360w ;)

Skrevet

Har hatt samme problemet med OS disken min, det var så enkelt som dårlig kontakt i molekskontakten.

Sjefen har samme problemet med OS disken i sin dell maskin.

Oppdaga det ford maskina ikke ville boote, etter å ha prøvd å starte maskina noen ganger tok jeg en titt i bios og der sto det jo ganske klart, OS disken var borte.

Skrevet

Har akkurat samme problem selv, med samme disk. Har en ADT 350w PSU nå, og problemet forsvinner hvis jeg kobler fra en av diskene mine - samme hvilken. Fortron/Source 400w neste.

Skrevet

SUPERT!!Takker så masse for alle svarene,det viste seg at det var bare sata strøm tilkoplingen som var blitt litt "laus". :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...