LarsFromasj Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 Skal ha meg nytt hovedkort nå, og er på utkikk etter et som ser greit ut. Fashion before function vet dere. Har sett litt på det Lanparty hovedkortet de har på Hovedkort.no. Det ser jo ganske fancy med litt UV lys og sånn, men er ikke sikker på om det er den stilen jeg vil ha. Finnes det noen andre hovedkort sånn utenom det vanlige? På forhånd takk!
klikko Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 (endret) Skal ha meg nytt hovedkort nå, og er på utkikk etter et som ser greit ut. Fashion before function vet dere.Har sett litt på det Lanparty hovedkortet de har på Hovedkort.no. Det ser jo ganske fancy med litt UV lys og sånn, men er ikke sikker på om det er den stilen jeg vil ha. Finnes det noen andre hovedkort sånn utenom det vanlige? På forhånd takk! DFI lanparty er et bra kort, men litt dyrt da... jeg har det og synes ikke utseende er noe særlig utenom det vanlige bortsett fra en del sterke røde lys som lyser SOM FAEN! styggt egentlig, ødelegger all uv effekt på kortet også... min mening Endret 5. august 2004 av klikko
LarsFromasj Skrevet 5. august 2004 Forfatter Skrevet 5. august 2004 Okey, takk for innspill. De røde lysa går vel an å fikse litt så de ikke lyser så godt, eller?
klikko Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 joa det går vel egentlig det.... eneste løsning jeg kommer på er å dekke over med noe..teip eller no funker jo sikkert
Frodehf Skrevet 7. august 2004 Skrevet 7. august 2004 Ehh vist du knerter dioden og det bli brot i den, da kan det være hk blir ødelagt..
LOZER Skrevet 7. august 2004 Skrevet 7. august 2004 hva med å tegne med sort sprit tusj på dioden Da må du ha et tykkt lag! Jeg ville ignorert den i starten av garantid/reklamasjons tiden, for senere og "knerte" den .
Ildflue Skrevet 7. august 2004 Skrevet 7. august 2004 hva med å tegne med sort sprit tusj på dioden Da må du ha et tykkt lag! Jeg ville ignorert den i starten av garantid/reklamasjons tiden, for senere og "knerte" den . Det er bra vi som vil knerte den må holde sammen
LarsFromasj Skrevet 8. august 2004 Forfatter Skrevet 8. august 2004 Får vel si at jeg mer eller mindre har bestemt meg for Lanparty hovedkortet. Selvom noen av de Agilex viste var ganske tøffe. Hvordan dioden skal ordnes får vi se på senere.
Gjest Slettet-rXRozPkg Skrevet 8. august 2004 Skrevet 8. august 2004 Hvis du vil ha så å si det samma hovedkortet uten alt dildallet (UV reaktive kontakter osv), så kan du kjøpe et annet hovedkort fra DFI, NFII Ultra Infinity. Hovedkort.no har også dette...
haqbar Skrevet 8. august 2004 Skrevet 8. august 2004 Syntes nå at Abit IC-7 Max 3 ser ganske stilig ut (min mening da)
HuzZzla Skrevet 8. august 2004 Skrevet 8. august 2004 Leste på hw.no at på lanparty korta så er det ikke 4 skrue hull rundt socketen, så det er litt problematiks å få fesat vannkjøling,
LarsFromasj Skrevet 8. august 2004 Forfatter Skrevet 8. august 2004 Jo, Lanparty Rev.B har hull rundt sokkelen. Hvis ikke hadde jeg ikke fått festa kjøleribba jeg har nå heller. Men heldigvis har Rev.B det, så da går det fint.
HuzZzla Skrevet 8. august 2004 Skrevet 8. august 2004 Jo, Lanparty Rev.B har hull rundt sokkelen. Hvis ikke hadde jeg ikke fått festa kjøleribba jeg har nå heller. Men heldigvis har Rev.B det, så da går det fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå