sim Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 Heisann, etter å ha gått lei av itavisen.no og digi.no ser jeg etter internettsider der jeg kan finne programvare- og operativsystemrelaterte nyheter. Det skader ikke om sidene er engelskspråklige. (Sider som kun tar for seg windows er ikke interesante). Håper at noen har bookmarket et par bra sider .
sim Skrevet 28. juni 2004 Forfatter Skrevet 28. juni 2004 OSnews så grei nok ut. /. liker jeg ikke så godt, blir for rotete for meg.
Egil.B Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 les kommentarene på osnews. Alltid mange morsomme flamewars
abcd423417984 Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 /. liker jeg ikke så godt, blir for rotete for meg. helt enig. jeg klarer ikke lese /. fordi det er et eneste stort rot.
wil Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 ja, linuxguiden.org er jo en side for Linux da. det er et forum der også. Win-xp.no har masse nyheter om XP og andre Windows versjoner og progs. og Itpro.no har endel nyheter om både Windows og Linux. skal vi se. flere da tro? nei sim, let på google.com og du skal finne. forresten så har alle de sidene som jeg listet opp her forum: win-xp.no itpro.no linuxguiden.org gamer.no vg.no (de har en dataside di også. eller det vel mer kommunisksjon)
sim Skrevet 28. juni 2004 Forfatter Skrevet 28. juni 2004 Det er vel rimelig åpenbart at jeg som primus motor bak Linuxguiden ikke lengre har ork eller interesse til å sørge for at nettstedet holdes i live. Linuxguiden.org er derfor ikke interesant. win-xp.no :S. Leser du innleggene ? Jeg sa jo at sider som kun omhandler windows ikke var interesante. gamer.no er spill, og baserer seg vel mest på windows-versjoner av spill (iallefall PC-spill). Derfor lite interesant. vg.no er teit. Omtrent like teit som ITAvisen (selv om det skal mye til) itpro.no har jeg ikke sett på enda. wil ... Ok, har du forslag til søkeord jeg kan benytte på google ?
wil Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 skal vi se. windows+info? linux+info? data+info? itpro bør du se litt på. der står det mye om både Windows og Linux og andre ting som en databruker kunne dra nytte av.
Neophus Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 skal vi se. windows+info? linux+info? data+info?itpro bør du se litt på. der står det mye om både Windows og Linux og andre ting som en databruker kunne dra nytte av. SIM HAR GJORT DET HELVETES KLART AT HAN IKKE VIL HA NOEN SIDER SOM KOMMER BARE MED NYHETER EKSLUSIVT FOR WINDOWS DIN HELVETES IDIOT! JESUS KRISTUS, KAN MAN BLI MER IGNORANT OG DUMMERE ENN DEG? FYFAAAEN ASS!
GNUfan Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 skal vi se. windows+info? linux+info? data+info?itpro bør du se litt på. der står det mye om både Windows og Linux og andre ting som en databruker kunne dra nytte av. windows+info? data+info? linux+info? Ikkeno Windows sa gutten. Info? Han vil ha NYHETER, ikke en masse guide-crap /me sjekker /. hver dag.
abcd423417984 Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 vel ettersom itpro sine hovednyheter er å rakke ned på andre websider så spørs det om ikke det finnes bedre alternativer der ute som fokuserer sterkere på innhold fremfor drittslenging.
sim Skrevet 28. juni 2004 Forfatter Skrevet 28. juni 2004 Som sagt tidligere, SlashDot blir for rotete for mitt "sære" sinn . Virker som det er en liten "krig" mellom itpro og hw.no. Jeg var ikke noe begeistret over sidene deres uansett. Nesten like rotete som Slashdot og 10 ganger mer bloat.
bkak Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 Neowin er vel muligens noe, de har en del nyheter for både windows, linux og det som verre er. Alltid gøy å lese kommentarene der også. Ellers har vi noen nyheter på freakforum også som oppdateres sporadisk.
abcd423417984 Skrevet 28. juni 2004 Skrevet 28. juni 2004 Neowin er vel muligens noe, de har en del nyheter for både windows, linux og det som verre er. Alltid gøy å lese kommentarene der også. Ellers har vi noen nyheter på freakforum også som oppdateres sporadisk. den støtter jeg. neowin er ålreit side om alt mulig av programvare.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå