Sovna Skrevet 10. mai Skrevet 10. mai (endret) En svær tomt nær vårt sameie er oppført til nettopp det, allmennyttig formål. Tomten er solgt og i henda av noen som er temmelig gira på mega-boliger der. Tragisk hvis det skjer. Veisystem og øvrig infrastruktur er ikke dimensjonert for dette i det hele tatt. Det driter selvsagt en byggherre i. Er stygt redd en instans som besørger denne klausulen kan endre den med et enkelt pennestrøk hvis DE finner det formålstjenlig. Er det ganske fritt frem? Statsforvalteren, bydel, eller hvem f.. er det som har siste ordet? Endret 10. mai av Sovna
Sovna Skrevet 10. mai Forfatter Skrevet 10. mai barfoo skrev (1 time siden): Kor er det oppført...? Kva er nøyaktig tekst? Der vet jeg ikke. Dette har jeg blitt informert om av naboer, og den detaljen har jeg ikke hørt.
barfoo Skrevet 10. mai Skrevet 10. mai 1 hour ago, Sovna said: Der vet jeg ikke. Dette har jeg blitt informert om av naboer, og den detaljen har jeg ikke hørt. Du må nesten finne ut det før du kan forvente å få svar på spørsmålet.
Sovna Skrevet 10. mai Forfatter Skrevet 10. mai barfoo skrev (2 minutter siden): Du må nesten finne ut det før du kan forvente å få svar på spørsmålet. Skal prøve på det..
krikkert Skrevet 11. mai Skrevet 11. mai Villaklausuler, andre strøkservitutter eller lignende kan eksproprieres. De kan også slettes etter samtykke fra den som er berettiget. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå