Spillredaksjonen Skrevet 25. april 2024 Skrevet 25. april 2024 Steam strammer inn refusjonsvilkår for spill som tilbyr «forhåndstilgang» Les hele saken på Gamer.no»
Crazning Skrevet 25. april 2024 Skrevet 25. april 2024 Early access spill selges for full pris og de blir sjeldent fullført. Helt greit.
Snakkest Skrevet 25. april 2024 Skrevet 25. april 2024 Overrasker meg at dette ikke var en ting fra før.
lals Skrevet 26. april 2024 Skrevet 26. april 2024 så det betyr at jeg kan få pengen tilbake på early access spill jeg kjøpte for 2 år siden, men har spillt mindre enn 2 timer?
Aiven Skrevet 1. mai 2024 Skrevet 1. mai 2024 lals skrev: så det betyr at jeg kan få pengen tilbake på early access spill jeg kjøpte for 2 år siden, men har spillt mindre enn 2 timer? Dessverre ikke. Steam har en tidsfrist på refusjon, tror det er én mnd.
lals Skrevet 1. mai 2024 Skrevet 1. mai 2024 jeg prøvde, men det gikk ikke. jeg tenkte at siden spillet ikke hadde full realese så gjaldt ikke 14 dagers fristen 1
Tåka Skrevet 3. mai 2024 Skrevet 3. mai 2024 På 2 timer vet man om man liker et spill eller ikke og om det krasjer osv og skaper problemer så Steam sin praksis er helt utmerket, har får refusjon på alt jeg har prøvd på og det tar ca 2-3 dager så er penga på konto igjen, dette er kanskje noe Sony burde ta lærdom av siden det er umulig omtrent å få refundert noe som helst fra de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå