Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 4. juli Skrevet 4. juli Vi tar patent på brennmanetmassasje.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 5. juli Skrevet 5. juli Vi tar patent på brød som er harde som murstein.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 5. juli Skrevet 5. juli Vi tar patent på biler uten ratt.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 6. juli Skrevet 6. juli Vi tar patent på skjerf laget av brennenesle.
TheDarkSycamore - SCM Skrevet 9. juli Skrevet 9. juli (endret) Jeg tar patent på en brennesle som brenner uansett om man ser på den eller ikke. Den eneste gangen den ikke brenner, er når man tar på den – noe som er umulig siden man allerede blir brent før man kommer nær nok. Endret 9. juli av TheDarkSycamore - SCM
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 9. juli Skrevet 9. juli Vi tar patent på et leirbål som det bare kommer røyk uten ild fra.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 9. juli Skrevet 9. juli Vi tar patent på solbriller uten mørkt glass.
N-4K0 Skrevet 11. juli Skrevet 11. juli Jeg tar patent på en lighter som brenner med en så intens hete at alt i en én meters omkrets får brannskader.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet 12. juli Skrevet 12. juli Vi tar patent på at Diskusjon.no laster tregt opp nå. og vi nesten ikke kommer inn på trådene, sykt irriterende.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet tirsdag kl 02:03 Skrevet tirsdag kl 02:03 Vi tar patent på bruk av sagflis som frokostblanding.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet tirsdag kl 08:54 Skrevet tirsdag kl 08:54 Vi tar patent på tomme bruskasser.
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) Skrevet tirsdag kl 18:22 Skrevet tirsdag kl 18:22 Vi tar patent på og gå tom for isbiter på varmesommerdager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå