Gå til innhold

SE T630 til salgs


phnx85

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er vel ikkje kome til Noreg endå, verfall ikkje på mpx.no og komplett.no..

 

Antar at han har fått tak i den i utlandet ein plass, eller at han har fått skaffa seg ein slags "test" versjon av mobilen.. Men eg veit ikkje noko sikkert..

 

(Mine antakelsar) ;)

Skrevet

Ikke det at jeg hadde tenkt til å slå til på dette tilbudet :green:

 

Det var jo litt merkelig at hvis du forhåndsbetaler så er det bare 3000,- men hvis du skal ha i postoppkrav så blir det 5000,- Greit at det er utgifter med postoppkrav men 2000,- var da litt vell drøyt

Skrevet

ja, bare idioter biter på dette.

og det er nok noen....

 

før det overhodet er satt pris på tlf.

 

ja her lukter det ikke bare noen få ugler i mosen.........

Skrevet

Virket som en ganske tvilsom annonse det her ja!

 

Hun har stjålet all tekst om telefonen ifra SE's nettsider, også 2000 kroners forskjell på forhåndsbetaling og postoppkrav da... virka veldig urimlig... kan ikke stemme!

Skrevet
Virket som en ganske tvilsom annonse det her ja!

 

Hun har stjålet all tekst om telefonen ifra SE's nettsider, også 2000 kroners forskjell på forhåndsbetaling og postoppkrav da... virka veldig urimlig... kan ikke stemme!

Enkelt og greit; hun vil naturligvis helst at folk skal forhåndsbetale og la henne sende den i posten (og så kom den aldri fram...)

Skrevet

det høres litt rart ut.

første som betaler 3000 på forskudd får telefonen.

hadde ikkje betalt 3000 å ikkje få telefonen...

kan jo være at hun svindler oss!

kem hvet?

Skrevet (endret)

Typisk svindelforsøk. Spar 2000 på å betale på forskudd. Telefonen kan du se langt etter.

Når det i tillegg ikke er opplyst hvor hun er fra, er det ikke spesiellt tillitsvekkende

 

EDIT: Det er registrert en Helene Johnsen i telefonkatalogen i Finnmark. Hun har mobilnummer iallefall.

Endret av Orjanp
Skrevet

Er faktisk bare en person som heter Helene Johnsen i Finnmark.. er raskt søk i telefonkatalogen så finner man henne... Så er det bare å ringe :) (har forresten en samboer som heter Bengt)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...