Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Kvinner er som gåter


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vanskelige å forstå, helt til du vet løsningen. Da er det veldig enkelt. 

 

Hvordan lykkes med damer? Gi dem det de vil ha! 

 

1. Psykologisk trygghet

2. Fysisk beskyttelse

3. Materialistisk trygghet

 

Hvis du kan gi dem disse tre tingene så kan du få og holde fast på nær sagt hvilken kvinne du vil. 

 

Som en konsekvens av punktene over må du altså bli en mann som

 

1. Har selvtillit, vet hva du vil og leder an. Kvinner liker menn som tar ledelsen og viser vei. 

2. Er ifysisk form og gjerne har litt muskler. Høyde er også positivt, men det er det ikke så mye å gjøre med. Er du liten så kan du kompensere med å trene litt styrke. 

3. Har kontroll på økonomien. Du trenger ikke være rik (selv om det er en fordel), men du må ha en en inntekt/formue som står i stil til livsstilen du ønsker å ha. 

 

Mitt tips er å la være å lete etter en livspartner til du har fått alt dette på plass. Da vil du ha mange flere å velge blant. Ikke sutre om du ikke drar damer i dag. Ikke ta til takke med dårlige damer (manipulatorer, golddiggere, osv). Bruk tiden på å jobbe med deg selv. TIl slutt kan du velge blant kvalitetskvinner på øverste hylle. 



Anonymous poster hash: 44553...f42
  • Liker 2
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke fortvil om du nærmer deg 30 (eller mer) og fortsatt ikke har funnet drømmedama. Det haster ikke. Menn er late bloomers. Du har så vidt fått en ferdig utviklet hjerne i den alderen. Du har så vidt startet karrieren din. Med årene vil du få bedre økonomi, et flottere hjem og bli mer sikker på deg selv og hva du vil i livet. 



Anonymous poster hash: 44553...f42
Skrevet

Ikke fokuser altfor mye på dette med muskler. Du skal ikke bli en kroppsbygger. Blir du det vil du trekke til deg feil type kvinner. Ta for all del ikke steroider eller andre tings om kan gjøre deg impotent. Å være god i senga er mye viktigere enn å være stor og sterk. 



Anonymous poster hash: 44553...f42
Skrevet

Først og fremst er ikke denne en fornuftig bruk av anonym-funksjonen.

 

Kvinner er en gåte ja, og den er langt mer komplisert enn du ser ut til å tro, jeg er ikke helt sikker på om vi har matematikken nødvendig for å løse den enda :p

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...