Gå til innhold

Noen hifi høytaller på ebay?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Finnes det små høytaller\forsterker som kan konkurere mot hifiklubben\ soundgarden på lyd?

 

Da jeg merker stort sett på ebay er det mye søppel på lyd, kun høytallerkabel\jack kabel og slike ting som optisk kabel som kan konkurere. Ellers er det nok bruktmarkedet som gjelder?

 

Eventuelt hodetelefoner?

 

Men det må vel finnes hifi mini forsterker\små høytaller til under 350 kr med frakt som kan lønne seg mot billig høytaller på hifiklubben noen tips?

 

Hva tror dere om:

Eller er slikt bedre å skaffe på hifiklubben i så fall?

Endret av LMH1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan kan en høyttaler konkurrere mot en butikk? 

Hva er det egentlig du lurer på? Om små billige høyttalere kjøpt fra ymse produsenter som selges av ukjente selgere på Ebay kan være brukbare? Ja, definitivt. Men risikoen for å få noe ræl som ikke høres spesielt bra ut er stor. 

Skrevet

Ønsker å vite om noen har kjøpt noe lyd uansett om det er hodetelefoner\høytaller\forsterker.

Da innlegget ditt er til lite hjelp, må heller stole på selger i så fall.

 

Godt mulig man ikke kan forvente noe annet en søppel, men det er helt klart det finnes hifi utstyr i kina også.

Særlig for de litt rike. Men godt mulig hifiklubben er billig sammenlignet med hva man får.

 

Tror det jeg nevner er omtrent det beste man får i den prisklassen, men foreløpig ikke hørt noe fra selgerne.

Skrevet

En selger vil selvfølgelig si at det de selger er det beste i klassen sin, så det er ingen legitim kilde. 

 

I tittelen din spør du om høyttalere, mens i innlegget ditt linker du/spør om til hodetelefonforsterkere - hva er du egentlig på jakt etter? 

Skrevet

En kompis kjøpe høyttalere fra ebay, men kjøpte kjent merke. Har man aldri hørt om merket for, og ikke noe kommer opp når man googler, så er sjansen for at de er gode nokså små. Pris og en viss kvalitet henger nogenlunde i sammen.

 

Kjøpte ett par ørepropper en gang, kostet vel ca 1 dollar. Kan vanskelig kalle det som kom ut av dem musikk. (Kjøpt for moro skyld).

Skrevet (endret)

 

burde stilne din tvil om den ene ampen i alle fall, bare tull... 

 

denne burde du også se: 

 

 

Det meste som selges innen "hi-hi" er bare tull som fjols uten utdannelse går på... 

Endret av guest_anon
  • Liker 1
Skrevet

Den får veldig gode omtaler, så det vil jeg si. Men det er tross alt en rørforsterker, så det er egentlig for litt spesielt interreserte.

 

Jeg har den samme selv med noen andre rør og den er absolutt fantastisk. Bruker den sammen med Beyerdynamic DT990 600 ohm.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...