Gå til innhold

¤#"&/lommebok"#%%&buss#&#/


knutby

Anbefalte innlegg

Skrevet

MASSEBANNEORDPÅFINNMARKINGSOMVILLEFÅTTMEGUTESTENGTPÅLIVSTIDFRAHWFORUMET glemte lommeboka på bussen i dag!"!!!!!"#!#!"¤#"!%¤"¤¤&% ENDAMEREBANNING... #¤%&/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sjåførene bruker å gå gjennom bussen når de går av vakt, så om du ringer om noen timer så har den kanskje dukket opp da, hvis da ikke en ****** satt seg ved siden av lommeboka di og tok den med seg.

Skrevet

Huff da..Er sinnsykt kjipt å miste lombok o.l... Engang så skulle jeg på LAN, så jeg tokk bussen. Det jeg glemte å ta med meg ut var posen hvor tastatur, mus og alt mulig av kabler lå i...Så det ble litt kjipt lan, måtte låne alt mulig fra andre, også hadde jeg ganske dyrt tastatur og mus da... :(

Skrevet

En kamerat mista lommeboka på bussen og, det var før han skulle kjøpe skolebøker. Var over 2k kr i den, fikk den aldri tilbake. Var morra sis penge, men det var jo surt forde.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...