Gå til innhold

Super Smash Bros. for Wii U lar 8 spillere slåss samtidig


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Høres kaotisk ut, men med høyere oppløsning og større TV går det kanskje ann å få med seg hva som skjer. :)

Gleder meg!

Endret av PantZman
Skrevet

 

Kjipt at Norge ikke er en del av Club Nintendo Europe da :(

 

Ja, er jævla dritt at Bergsala står å blokkerer...måtte de brenne.

Er ikke Bergsala som blokkerer oss men selve Nintendo Of Europe. Bergsala har ingen kontroll over avgjørelser om Club Nintendo i Norge.

  • Liker 1
Skrevet

Har kjøpt inn 4 Hvite GC-kontrollere fra Japan (Japan eksklusiv versjon) og forhåndsbestilt smash bros wii u med GC adapter :) Klar for dette!

Skrevet

Håper de tar inn flere spillfigurer fra Konami etc senere, for eksempel Simon Belmont

 

Hvorfor skal de legge inn figurer fra spill som ikke eksisterer på hverken Wii U, Wii eller Gamecube?

 

Bayonetta derimot kommer nok som DLC.

Skrevet

 

Håper de tar inn flere spillfigurer fra Konami etc senere, for eksempel Simon Belmont

Hvorfor skal de legge inn figurer fra spill som ikke eksisterer på hverken Wii U, Wii eller Gamecube?

 

Bayonetta derimot kommer nok som DLC.

 

 

Fordi folk har et forhold til dem og ville syntes det var fett å spille disse ikke-nintendo-figurene. De låner allerede Snake, Sonic, Pacman og Megaman iallefall, så hvorfor ikke fortsette med trenden? Dessuten har de også lagt inn figurer fra spill som ikke eksisterer på Wii U, Wii eller Gamecube før, jeg vet ikke hvorfor det skulle være kriteriet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...