Sverre Skrevet 24. mars 2014 Skrevet 24. mars 2014 Sitter med noen gamle Tandberg TV'er som jeg gjerne skulle fått video inn signal på, men videoinnkontaktene er ulik noe jeg har sett tidligere; de minner om vanlig antennekontakter, bare at de er større og har gjenger på utsiden. Om noen kjenner til gamle TV-standarder er jeg svært takknemmelig for tips.
Sverre Skrevet 24. mars 2014 Forfatter Skrevet 24. mars 2014 Det ser veldig slik ut, ja. Tror du det vil være mulig å sende inn videosignal fra composite på en slik kontakt?
Mr D Skrevet 24. mars 2014 Skrevet 24. mars 2014 Tipper at det er såkalt UHF connector hvis det er gammelt utstyr. Er det gamle TV-er, eller kanskje det er monitorer siden de har disse inngangene?
ilpostino Skrevet 24. mars 2014 Skrevet 24. mars 2014 Det tør jeg ikke si for sikkert men du kan jo sjekke dette søket og se om du finner noe.
Sverre Skrevet 24. mars 2014 Forfatter Skrevet 24. mars 2014 Testet f-kontakt, og den er langt mindre enn den på TV'en. Det er mulig å switche mellom 0 og 75 ohm impedanse på video inn. UHF-connector hørtes ut som et godt tips.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå