Niklasp Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 Endelig får Android-brukere også tilgang til nettskypakken.Microsoft slipper Office for Android
Jakoozie Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 Greit dette, men såvidt jeg har forstått har de ikke laget nettbrettversjon til hverken iOS eller android? Dette er kjipt. Hvem vil vel skrive på en telefon?
ilpostino Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 på iOS går det jo fint å bruke apper som er laget til iPhone på iPad selv om designet kan være litt krøkete. det kommer sikkert versjoner som er tilpasset nettbrett etterhvert.
Niklasp Skrevet 1. august 2013 Forfatter Skrevet 1. august 2013 Greit dette, men såvidt jeg har forstått har de ikke laget nettbrettversjon til hverken iOS eller android? Dette er kjipt. Hvem vil vel skrive på en telefon? Hei! iOS-utgaven av Office 365 er støttet av både iPhone og iPad, mens Android-utgaven kun har støtte for mobiler, ikke nettbrett. Det står i artikkelen - Niklas
Gjakmarrja Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 Hvis den ikke støtter digitizer på android er den boss? Noen som vet?
Jakoozie Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 Hei! iOS-utgaven av Office 365 er støttet av både iPhone og iPad, mens Android-utgaven kun har støtte for mobiler, ikke nettbrett. Det står i artikkelen - Niklas Å ... Da må jeg ha lest en gammel artikkel eller noe. Takk skal du ha! Regner med det da er tale om en fullverdig versjon for iPad, som drar nytte av den store skjermen, og ikke bare en strukket mobilversjon ...? Noen som har prøvd den?
ATWindsor Skrevet 1. august 2013 Skrevet 1. august 2013 Hvordan er det med lisens for dette? Følger det med en vanlig office-lisens? AtW
Anbefalte innlegg